reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny! Gratulacje ogromne dla Was! Pisze krótko w imieniu jednej z mam, która urodziła Helenkę w maju 2020 roku ale niestety są w szpitalu bo mała jest po drugiej operacji serducha. Operacja się udała ale mała ma sepsę i wysiadają pokolei płuca, nerki, trzustka. Liczy się każda minuta by podać drugi lek który kosztuje kilka tysięcy euro- jeżeli możecie pomóżcie, bo dziewczyna została z problemem sama bez wsparcia ojca dziecka 😞 Dziękuje za każdą złotówkę która jest na wagę złota!🙏🏼 Tutaj opis choroby małej i zbiórka środków - Link do: Operacja ratująca życie/ leczenie po operacji/ rehabilitacja i leki SYTUACJA JEST DRAMATYCZNA ŚCIGAMY SIĘ Z CZASEM | zrzutka.pl . Przepraszam, że tak brzydko wchodzę na forum i proszę o środki ale zostało 6 godzin na uzbieranie 1500 zł.
W każdym razie : Życzę Wam spokojnej ciąży i zdrowych bobasów! Powodzenia! ❤️ Pozdrawiam Mama Stasia (2020) i Zuzi (2018) 😘
 
Hej. Dziewczyny nikt nic nie pisze czy jest jakaś druga prywatną grupa?


Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam miałam ciężki czas.

Chciałam do was wrócić ale patrząc na to co się tu ostatnio działo to jest jakaś masakra.

Dlatego postanowiłam utworzyć nową grupę prywatna dla chętnych kobiet, gdzie każda przyszła mama będzie mogła się dostać bez żadnego problemu.

Chętne mamusie zapraszam tutaj:

 
reklama
Tez dostalam. Atlety pomogło?
🙈ja się obawiam czy te globulki nie są szkodliwe dla dziecka
Ja już przeszłam przez trzy rodzaje globulek przeciwgrzybiczych. Mój ginekolog twierdzi, że są bezpieczne, a ja mu ufam.
Kandydoza jest dość powszechna u kobiet w ciąży, więc i te wszystkie leki są sprawdzone na wielu ciężarnych.
 
Do góry