reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowki w UK i Irlandii

Kemisiak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2011
Postów
1 178
Zeby nie zasniecac głównego " naszymi" problemami założyłam wątek dla mamusiek z UK i Irlandii , mam nadzieje ze będzie nas kilka ;-)
Ja jestem również marcoweczka 2012 i u nas ten wątek naprawdę sie przydał ;-) zapraszam
 
reklama
No to sie dolaczam i ja:-) Kornelia,mama 4 letniego Fabianka mieszkajaca ze swoja rodzinka w UK:-) Ja to wczoraj tak nawymuslalam ,ze hej!Stwierdxilam ze nie moge sie doczekac aby zobaczyc tego ktosia na scanie:-) wiec pojechalam do szpitala o godz 21.30,sciemniajac ze brzuch mnoe boli z jednej strony i lekko krwawilam.Po 2 godzinach czekania na poczekalni w koncu mnie zawolali,pobranie krwi+ wenflon+ kroplowka,badanie ginekologiczne itp itd do godz 2 w nocy lol,czekam dzielnie na scan A tu doktorka przychodzi i mowi ze na noc musze zostac na obserwacji a rano scan i wtedy zobaczymy.Ja pierdziele mowie,ale poswirowalam:-/ W koncu ublagalam zeby mnie do domu puscili a ja rano wroce,wrocilam ,wreszcie upragniony scan a tam tylko pecherzyk widac lol(5 tydzien,5 dzien),kazala przyjsc za dwa tygodnie lol,ale ze mnie klamczuch ,wstyd ;-)
 
agusiakemisia gratuluje kolejnej ciąży :-) może teraz będzie dziewczynka ;-) potwierdzam nasz wątek uk w marcóweczkach był bardzo przydatny :-) trochę zazdroszczę ale pozytywnie kolejnej ciąży ;-) ja też bym chciała ale jeszcze nie teraz :-)
 
Abed hihi kopa lat :p jak mnie tu znalazlas? :D dziekuje bierz sie za robotę ;) u nas to już ( raczej) ostatnia próba posiadania córeczki tak więc trzymajcie kciuki ;)
Witaj Kornelia .;) ty niedobra hihi najważniejsze ze fasolinka zdrowa ;) pozdrawiam ciepelko
 
agusiakemisia przez przypadek weszłam na grudniówki :-) i zobaczyłam Twój nick :-) a ja nie mogę na razie się starać, bo jak pamiętasz wróciliśmy do Polski i musi nam się poukładać parę rzeczy... chciałam znaleźć jakąś pracę najpierw żeby mieć macierzyński... w takim razie trzymam kciuki żeby była dziewczynka :-) aż zajrzę tu za jakiś czas żeby zobaczyć :-) pozdrawiam :)
 
Abed pamietam pamietam i jak ci w pl?
no i jak malenstwo? a w zasadzie roczniak :)
rajuuuu normalnie napisze zaraz do angel ze sie odezwalas :0 my mamy kontakt caly czas i z niusia 181 i z kamilaedi a ewstra to sie reguralnie widujemy bo mieszka godzine jazdy autem ode mnie i sie sfunflowalismy :) tak wiec sie dzieje w marcoweczkach , moglas sie odezwac babo na marcowkach w uk :tak::p czasem tam zagladam
opowiadaj :)
 
Kochan zaglądam tam czasami ale tam nic się nie dzieje... a na naszym wątku to jest ostatni twój wpis z 31 sierpnia :-) chyba że to inny watek... u mnie nic ciekawego... w polsce ok... fajniej nam niż w Anglii tylko trochę do zarobków nie możemy się przyzwyczaić :-( ale to była nasz wybór więc damy radę :-) ja aktualnie szukam pracy, bez większych efektów... a mój Szymon zaczął chodzić na trzy tygodnie przed roczkiem :-) teraz biega już wszędzie :-) napisz gdzie to wszystkie się zebrałyście to się tam odezwę :-)
 
Hej! Weszlam pomarudzic bo mnie nosi ;) dopiero 3 godz w pracy a mnie plecy rozsadzaja, duzo zeszlo teraz na krzyz. Juz nie wiem jak stac czy siedziec. Przeciez to nienormalne w 4 tyg!? Do tego te dusznosci

Zadzwonilam dzis rano do lekarza, 15 min na tel tylko po to zeby uslyszec ze nie maja juz miejsc, zeby zadzwonic jutro albo umowic sie za 2 tyg. Phi
Jutro mam zamiar stanac im pod drzwiami o tej 8mej rano! Bo Ile mozna czekac? Jak znow nic to chyba zamorduje..

Jakas przewrazliwiona baba sie zrobilam, wszystko mnie drazni, a jak juz nie po mojej mysli to mi sie plakac chce.. co ja mam 5-cioraczki??!!

Ah wszystko zniose, tylko zeby dziecko zdrowo roslo. Jaki to dziwny okres, ciaza, tyle strachu o cos tak malutkiego o_O
 
Dziub tak jest plecki bolą ;( ja tez drazliwa jestem chyba tez 5 raczki hihi
Spokojnie .
Co do gp musi cię przyjąć powiedz ze jako " Emergency" jak odmówi to jedz na pogotowie i powiedz ze twój gp odmówił ci wizyty a jesteś w ciąży i wiesz trochę ubarw , dostanie nagane tonpozniej jak będziesz dzwoniła to będzie cię " wciskac" hihi ja już swojego wyszkolilam ;) raz mu powiedziałam ze jezeli mnie nie pryjmie to jade na A&E i zgłoszeń sprawę do rzecznika praw pacjenta ;-) spokój od tamtej pory hihi

Będzie dobrze ! Trzymaj sie ;)
 
reklama
znalazlam lekarke perle! i jej bede sie trzymac :) Mloda i chyba jeszcze nie jest zlamana przez system ;) Pierwszy raz poczulam, ze ktos mnie wysluchal i wyszedl na przeciw moim problemom bez bezosobowego przytakiwania :) yay!:-D
 
Do góry