reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Ja to się Wam dziewczyny dziwie. Tak dać się wykurzyć... Można było po prostu zignorować...
Szkoda, zawsze mi się Was dobrze czytało, mało się udzielałam - może z 5 - 6 razy ale wasze rady często mi służyły.
Szkoda że się tak dałyście.


Bez przesady ona nie ma z tym nic wspólnego - nie dałabym sie takiej beznadziejnej babie

To forum po rewolucji stało sie beznadziejne i dlatego nam sie tu zagladac nie chce
 
śmieszna jesteś Zakało :-D nie podoba mi sie w nim nic zwłaszcza to że masz do niego dostęp, a na nasz zamkniety na szczeście nie :cool2:
 
W zasadzie to dobrze, że się przeniosłyście. Jakoś nie zauważyłam żeby Ukalo Was przezywała i zmieniała wasze nicki... A wasz poziom w tym względzie jest coraz niższy...
Porażka drogie panie.
 
Szkoda tylko że Ukalo nie ma odwagi pokazać sie pod swym prawdziwym nickiem, zresztą ty też ruda Asiu

a ruda Asiu jak nie zauważyłas to masz chyba pronblemy ze wzrokiem albo nie potrafisz czytać - porażka droga Pani i to na całej linii :tak::tak::tak:

Ok to juz mój ostatni post w tej i w jakiejkolwiek sprawie na grudniu - szkoda mi dla was czasu - wole go spożytkowac zdecydowanie w milszym gronie :-)
 
reklama
Do góry