reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

laski prawie sie poplakalam ;D

Ana gratulacje synusia nie masz pojecia jak Ci zazdroszcze..............
Joeey Tobie rowniez ;)


jak moj maz przyjdzie z pracy to chyba go zmolestuje na ciaze ::) ::)
 
reklama
Natalko wspolczuje przezyc no to Ingusia woli sloiczki niz mamusiowe jedzonko, i pomyslec ze ja tez na chamca czasem wciskam Oli obiadek ::)

Paula dziekujemy za slowa otuchy, biedny Kacperek rano chcial sie do mamusi poprzytulac :-[ :-[

Dziewczyny pilna sprawa:bylam dzis w kosciele zamowic msze na roczek(my chcemy indywidualna czyli w intencji w godzinach popoludniowych , czyli roczek skromny bez obiadu tylko maly poczestunek)i okazalo sie ze nie ma juz wolnych terminow :-[ jak to u Was bedzie, napiszcie mi prosze :)
 
Steffi az mnie zatrzeslo po tej Twojej historii, mi sie snia jeszcze upadki Stasia

Natalia ja jeszcze wszystko dokladnie miksuje w zupie bo inaczej Stas nie przelknie, tez sie dlawi wiec wole nie ryzykowac, za to ladnie sobie radzi z wafelkami ryzowymi i Chrupaczkami.

a tak na marginesie Wandzik i Joeey za malo pilyscie za moja babke - wszystko przez Was ;D :p
 
ANA gratuluje Jasia!!! lub Michałka ;D ;D ;D ;D szkoda ze nie blizniaki :) akurat by Ci imion wystarczyło tzn imiona by sie nie zmarnowały albo może być Jan Michał :)

Wiolus my tez zamowilismy msze i to w samej katedrze fajnie sie udało mamy wolną msze sami dla siebie i to w wigilie i to w katedrze - ciesze sie :) a jak zamawialismy msze za nas to nas upchneli z jakas Bozena co ma urodziny - trudno jakos sie pomiescimy ;D ;D ;D ;D

kurcze co to bedzie bez bb.. i ciekawe jak je zmienia ....


 
Nathalie - matko kochana!!! ja zawsze się bałam żeby mi się Kuba nidczym nie zakrztusił bo nie wiem co bym zrobiła, na szczęście odpukać nigdy się mu nic takiego nie przydażyło, czasem jak mu poleci jakiś większy kawałek kluseczki albo ziemniaczka to sobie jakoś sam potrafi odkaszlnąć i mu wylatuje :)

Bartyś - witaj witaj co się z Toba działo jak Cię nie było ???? :) :)

a tak sobie od razu przypomniałam o jeszcze jednej małopolance - gdzie Fuczak?????

Kurczę bladę już przeżyłam kilka modernizacji róznych forów i jak do tej pory to te zmiany nie do końca mi się podobały ...mam nadzieję że z BB będzie inaczej
 
heja babeczki
ja na momęcik

Ana gratulacje syneczka!!!

Joeey szwagierke pozostawiam bez komentarza  ::)

Steffi najważniejsze że ta pierdzielona osa nie ugryzła ci Kubusia ale tylko moge sobie wyobrazić co przeżyłaś

a teraz co u nas  ;)
wczoaj u mnie w pracy było bardzo miło wszyscy do nas lgneli to znaczy nie do mnie tylko do Ewy pogadałam troszke sobie tego było mi trzeba
potem pojechałyśmy w odwiedziny do 14-nasto miesięcznej Sary która niestety przed Ewą uciekała do mamy bo Ewa jak ją widziała to oczywiście piszczała spotkałysmy się też z 11-miesięczną Julcią
do domku dotarłyśmy na samo kąpanko ale super dzień spędziłyśmy więc dziewczyny z Warszawy podróż autobusem mi nie straszna i możemy się na spacerek jakiś w tygodniu umówić ;)
zdjęcia wkleje ale potem  :p

dobranoc
 
magdamaj a ile bulilyscie za ta msze w katedrze ?u nas w tym problem ze kazda msza ma przypisama jedna osobe :-[ :mad: łaski mi nie robia
 
ale to na pewno od dzisiaj?? moze od jutrzejszej nocy??? sie ludze :)

Ketsa no mam nadzieje, ze mnie panowie beda na rekach nosic i jeszcze wszystko w chalupie zrobia ;D
 
reklama
Ketsa dzięki za miłe powitanko ;D U nas wszystko oki :) Nowości w zasadzie nie ma- zębów nadal sztuk 7, dalej raczkujemy, chodzimy za rączki ugóry i przy meblach, wyjmujemy wszystko z szuflad, otwieramy szafki itd :) Za to nie nabijamy już guzów, nawet nie pamiętam kiedy był ostatni ::), aha i kłapiemy "mama mama " choć nie jesteśmy pewni, czy wiemy co to "mama" ;)
Tyle po krótce u nas, a poza tym jestem w tym momencie po mega kłótni z Marcinem ( zgadnij o co, a raczej o kogo :mad: ) Nie odzywamy się do siebie poza " podaj smoczek" czy "nalej wody dla Kamila " ::)

Steffi niestety ostatnie tygodnie spędziłam na przygotowywaniu się do pracy ( podręczniki, rozkłady materiału, wymagania edukacyjne itd ) no a poza tym Dzień Swistaka przy Kamilku ;)

No, Fuczak przepadł totalnie :(
 
Do góry