reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Macie pozdrowienia od Natalii, niestety narazie nie może sie zalogować podobnie jak Dorotka i Ewela :(

a widzicie Albumiki ze zdjęciami??? bo ja widze tylko Album rodzinny ale jest pusty :( czyli chyba nie ma naszych zdjęć :( :( :(
 
reklama
mam prósbe, jakby któraś odgadła jak ustawić sobie wątki wg ostatniego postu to bym prosiła, bo 10 razy zmieniałam i dalej mam pomieszane:sad:, a ja tak nie lubię
 
czesc laski
ale tu dziwnie, gdzie ten stary duch forum ???no cuz trza sie przyzwyczaic Zaraz spadam z Ola na rehabilitacje potem wpadne
 
reklama
Do góry