reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Kamila jest beznadziejne :no:

zauważyłam że na grudniu mamy tylko 997 stron a było 1990 :-(
no i jak wejdzie sie na pierwszą strone to wogóle chyba nie są nasze posty!!! :no:
 
reklama
Cześć wszystkim
Dawno mnie tu niebyło, ale cały tydzien pracowalam ,a popołudniu siedziałam z małą. Zresztą byłam tak zmęczona, że niechciało mi sie siadac do komputera. Od dzis zaczełam tydzien urlopu :)
Weronika była chora, miała zapalenie oskrzeli, dzis bylismy na kontroli już jest ok, ale jeszcze mamy uważać.
Jutro wyjeżdzamy do teściów, także znowu mnie niebędzie :(

Co do forum to narazie średnio moge się połapać i tak sobie mi sie podoba. Gdzie sa buźki do wstawiania, bo ja ich niewidzę.

Wczoraj z mężem byliśmy na "Samotność w sieci" myslałam że męzowi będzie się nudzic ale mówi że film w miarę mu sie podobał;)
 
.......:sick::sick::sick: aż mi się nawet nie chce pisać
....jednak jak się człowiek do czegoś przyzwyczai to potem tak jest...

Wanda jakie to inne forum?

echhhhhhhh żeby chociaż takiego bałaganu ze wszystkim nie było.... co chwile zmieniam żeby mi wyświetlało wątki malejąco (żeby nowe odpowiedzi były na górze) i co chwile samo się zmienia na rosnąco...:wściekła/y:

no i te limity emotek...........
no i w ogóle nie czuje sie teraz jak u siebie w domu.... jak na starym BB
 
Agnes to dobrze ze już Weronisia zdrowa a Wam życze udanego urlopu :-)
co do buziek to musisz sobie zmienić, wejdź w Panel użytkownika - Edycja opcji i tam na samym dole w pozostałych opcjach musisz mienić na Standardowy edytor i zapisać zmiany

Ketsa tak obco teraz jest na tym forum , nie :-(
 
Paula dokładnie.........obco żeby chociaż dało się na niebieskie kolorki przestawić ....to przynajmniej można by poudawać że to nasze stare BB ....;-) i może by się dało łatwiej przyzwyczaić wtedy.
 
Dziewczynki ja nie moge jak Wy marudzicie!! he he... Zamiast sie cieszyc, ze mamy znowu forum, to marudzicie i marudzicie! Serio, gdyby nie zmiana, to stare forum lada moment by padlo, wiec powinnysmy sie cieszyc, ze mamy nowe. Szkoda mi moderatorek, bo sie dziewczyny postaraly, caly weekend siedzialy przenoszac forum, a tu zamiast podziekowac to tylko narzekania. Musi byc im niezle przykro... Wiadomo, ze nie od razu wszystko bedzie dobrze dzialac, zreszta nic nie placimy za forum, wiec chyba nie prawa domagac sie, zeby wszystko bylo cacy od razu. Cierpliwosci!

Dziewczynki moderatorki - dziekuje bardzo za Wasza prace, trzymam kciuki zeby wszystko zaczelo dobrze dzialac!
 
Hej, dla mnie w sumie ok, jakoś się przyzwyczaimy laseczki!!

Miśka cały weekend była okropnie chora, dziś został jeszcze okrutny katar - makaron jej wisi do kolan, no i marudna, że można świra dostać.
 
reklama
Do góry