reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

co do buziek to musisz sobie zmienić, wejdź w Panel użytkownika - Edycja opcji i tam na samym dole w pozostałych opcjach musisz mienić na Standardowy edytor i zapisać zmiany

Ziemzia prosze już pisałam to Agnes ale wkleiłam jeszcze raz ;-)

a co do ilości postów to:
Panel użytkownika - edycja opcji - opcje wyświetlania wątków (3 od dołu) i tam zmieniasz ile chcesz mieć postów na wątku
ja narazie ustawiłam sobie na 20
 
reklama
Juz sobie pozmienialam, dzieki! Tylko jeszcze buziek nie mam, ale to juz jutro. Juz sie prawie calkiem przyzwyczailam do tego forum. Ja to latwo adaptacyjna bestia jestem. ;))
 
mnie się coraz bardziej podoba, bo już się trochę nauczyłam co i gdzie. na początku czułam się nieco zagubiona, ale teraz jest ok:-)
 
witajcie laski po dlugiej nieobecnosci

weszlam z ciekawosci jakie zmiany zagoscily na bb i powiem szczerze ze z racji zmiab wcale nie chce mi sie juz tutaj zagladac, nowe forum jest niefunkcjonalne dla mnie i za duzo ustawien na poczatek.


pozdrawiam i sciskam Was mocno
 
reklama
Hejka
Ja powiem pomału sie przyzwyczajam do forum , choc niekiedy sprawia mi prblem, musze jeszcze posiedziec i pogrzebać;-) myslę że niebędzie źle:-) Tylko strasznie wolno mi chodzi:-(

Ja juz po zakupach, kupiłam sobie sweterek który mi sie podobał i bluzeczke i wogóle troche sie "odchamiłam" w mieście:-D

Weronice wychodzi górn jedynka, strasznie nam płacze w nocy, i dostaje syropek przeciwbólowy i czopek i maść na dziąsełka i nic:eek: jedna juz sie przebiła, czekamy na drugą:huh:
 
Do góry