reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
ja jeszcze w ramach smedzenia...

a czemu nie chcecie tu wrocic?? laski moga sie juz logowac
a pozatym tu moge przychodzic nowe kobitki

no wlasnie moze najlepiej sie wszytkie poobrazamy i kazdy zalozy swoje forum to bedzie bardzo konstruktywne :confused:
 
Pati, chyba jeszcze nic nie jest posatnowione. Ja się dzisiaj nigdzie nie udzielam, bo mam mało czasu.
Ja myśle tak, że jeżeli Natalia i joeey nie będą miały tu dostępu, to oczywiste jest że zmieniamy forum, ale jeżeli dostęp do forum będą miały wszytskie to trzeba po prostu wypełnić ankietę i się przekonać jakie jest zdanie większości. Bo uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania i tego zdania trzeba wysłuchać.
 
Czy ja smece? Jesli smece to nie o to mi chodzi. Nie cierpie marudzenia. Mi osobiscie chodzi tylko o to:

1 - zeby zanim skreslimy BB dac mu szanse.
2 - zeby mi Wanda nie wkladala egoizmu do ust, bo przypisywanie komus czego nie zrobil wkurza mnie nawet jeszcze bardziej niz marudzenie.

Takze ja tez mam zkwaszony dzien calkiem, wobec czego ide spac, majac niezmiennie optymistyczna nadzieje, ze jutro bedzie lepiej! ;)
 
Patrycja - wszystko jest jak najlepiej i nie smecisz, wyrażasz swoją opinię i masz do tego prawo, smęceniem nazywam raczej stękanie, że a to kolory nie takie, a to trzeba od nowa coś ustawić.... no bez jaj, to jest lekka przesada....

Myślę tak jak Klucha, że należy sprawdzić, czy wszystkie mają dostęp i dopiero wtedy przeprowadzić ankietę - wygrywa większość!

Magdamaj - chciałam sprostować, że ja się na nikogo nie obraziłam i nie założyłam sobie jeszcze SWOJEGO forum :-D Poprostu nie mam juz zdrowia czytać narzekań, bo nie po to jestem na forum, żeby się stresować i dołować...

Wszyscy inni zajęli się już problemami codziennymi, a my jakby nam się nudzilo roztrząsamy kto, z kim, gdzie i dlaczego!

Proponuję plan Kluchy:
1. niech Natalia i Joeey spróbują jeszcze się zalogować, jesli nie da rady, to idziemy na nowe śmieci, jeśli uda się patrz punkt 2. ;-)
2. ankieta, gdzie jest lepiej i pójście za głosem większości

To wszystko co mam w tej sprawie do powiedzenia :cool2:
 
:happy: :happy: zróbmy tak jak Ziemzia pisze :-) tak bedzie najrozsadniej

zalozymy watek z ankieta i kazda zaglosuje gdzie chce byc :confused:

o ile Natalia i Joeey juz moga tutaj wejsc :sad:
 
Jeszcze jednak nie spie. :-D Czekam az Roland skonczy robic kolacje i przedzieram sie przez moje zarosniete konto emailowe...

Ziemzia wlasnie dokladnie o to mi chodzi! Poczekajmy az wszyscy maja tu dostep i sytuacja sie troche unormuje i wtedy zadecydujmy - zrobmy ankiete co dalej.
 
Wanda dokladnie! :tak: To samo sie tyczy BB...

cytat: Nie wiem czy zauważyłyście, ale pisałam posta, zanim zobaczyłam Was na nowym forum...

Nie, nie zauwazylam, a na nowym forum jestem juz od wczoraj... ;-)

Patrycjo - chesz sie klocic, czy tylko mi sie tak wydaje, bo czepiasz sie od samego rana :p
Po pierwsze, wczoraj jakos Cie nie widzialam na nowym forum, bo Cie tam zwyczajnie nie bylo.... Pierwszy post zobaczylam dzis i to po napisaniu mojego na bb :p
Po drugie - nie wkladam Ci do ust egoizmu - ale skoro czytasz miedzy nieistniejacymi wierszami...
Po trzecie - tez niecierpie, jak sie mi wciska cos, czego nie zrobilam !!

Paula, Pati, Steffi, Moskito i inne niezdecydowane... Chociaz wejdzcie zobaczyc tamto forum :)
Nie mialam zamiaru w ogole sie klocic, ale kurcze musze sie bronic !ylo do Ciebie adresowane ;)
 
reklama
Do góry