reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Wanda nie chce sie klocic, wiec juz nic nie powiem, bo raczej do porozumienia nie dojdziemy, wiec lepiej poprostu nie podejmowac tematu, ok? :rolleyes: :cool2:

No buzki to tu sa fajne! :realmad: Ta wyglada jak Atek kiedy sie wkurza, he he...
 
hehe, no nie dojdziemy do porozumienia :p
jednym slowem przepraszam, jesli poczulas sie urazona ;)

a do porozumienia nie dojdziemy nawet jezeli chodzi o buzki - mi sie wyjatkowo nie podobaja :-D:-D:-D:-D:-D
 
a ja z innej beczki:


kupela moja powiedziała mi wczoraj ze uzywa płynu miceralnego (ze niby od micro cell) i ze poprostu rewelacja!!!!! stosowałyscie to? to sa rozne firmy ona poleca bioderm lub avene
podobno rewelacja ten miceralalny:tak::tak:
 
no, nareszcie jakiś inny temat:tak:

a ja czekam na pielęgniare środowiskową, wysprzątałam mieszkanie i sobie czekamy z Gabcią, która co chwilę popłakuje, zęby nam
w końcu wychodzą:baffled:
 
reklama
A co ten plyn miceralny robi?

Klucha - biedna Gabcia! Atek ma spuchniete gorne dziaselka juz od kilka tygodni - ma takie 2 bable, ale nie marudzi, wiec zakladam, ze Go nie boli!
 
Do góry