reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

hej Laski,

moje zdanie jest takie: pomimo tego, ze to forum nie pasuje mi graficznie, muli, wolno sie otwiera etc wolalabym, zebysmy jednak tu zostaly. Tu bylysmy od poczatku. Ja mialam dokladnie taka sama sytuacja jak Joeey i Natalia, walczylam wkurzona 2 dni, zeby sie juz nawet nie zalogowac (marzenie scietej glowy) ale w ogole zarejetrowac, wiec one tez moga, a jak nie to niech do skutku uderzaja, Magdamaj zrobila kawal dobrej roboty, ze napisala w ich imieniu, niech juz sprawdza. Forum Natalii nie podoba mi sie z tego wzgledu, ze bylybysmy tam same, takie wyalienowane, a to juz nie to samo, tu mozemy sobie skoczyc do innych babek i poczytac, w koncu bb to nie tylko my ale caly portal, tu jest mi bardziej swojsko, no i w porownaniu z tamtym to wydaje mi sie o wiele bardziej sympatyczniejsze i przyjazne (chociazby smieszne buzki itp) Ziemzia i Paaricia maja 100% racji - robimy (niektore) z igly widly, jakby nie bylo powazniejszych problemow. Oczywiscie zrobmy ankiete i jesli wiekszosc mamus bedzie za przenosinami to sie dostosuje i tez przejde. Zreszta moje zdanie sie malo co liczy pewnie, bo i tak mnie od listopada nie bedzie, no ale nie znikam na wieki, licze ze od nowego roku zawitam znowu, wiec byloby mi milo.

BUZKA DLA WSZYSTKICH
 
reklama
miceralny podobno szokujaco dobrze oczyszcza cere i nie trzeba uzywac mleczek tonikow a czysci jak.. no nie wiem.. domestos!! i oczy zmywa i tak odswieza i rozjasnia! ze och i ach

wg tej kumpeli

bo wczoraj i przedwczoraj bylam wreszcie na jakims piwku z paczka licealna ktora sie rozjechala po swiecie i polsce ale czasem nam sie uda spotkac

hehehe w poniedzial to sie schlalam 1 piwem (bo wiecie ja karmiaca) no szok
 
Kapituluję!!!
Wyjeżdżam dziś do Gdańska, mam nadzieję, że przynajmniej kciuki będziecie za mnie trzymac solidarnie w piatek o 13!

mam nadzieję, że jak wrócę to już bedzie dobrze!!
 
Cześć.Ja tylko na chwile weszłam żeby sie narazie pożegnać.Jak sie wszystko wyjaśni i uspokoi to niech mi ktoras na gadu napisze.Nie mam zamiaru tu siedziec i uczestniczyc w kłótniach,znowu wyjde na najgorsza i ogolnie po co mam sie denerwowac...wiec pa pa całusków 1222222...
 
A my zjedlismy obiadek z wielką fochą i zadebiutowalismy jogurcikiem naturalnym, średnio wszedl ;)
ach sorki to nie na tym wątku
 
:nerd: wiedzialam, widzac nowe forum, ze to sie skonczy taka jazda :-p
Ziemzia, bedziemy trzymac syskie kciuki!!!:tak:
a mnie sie te minki podobaja :-D:-p:-p:-p:-p:-p:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
dziewczyny to robimy wielka zrzute na internet dla Any!! doprowadzammy kabel i juz nam nie ucieknie.. bo chyba od listopada was odcinaja Ana od swiata? dobrze zapamietalam??
 
No, dziewczyny przestańcie.... wszystkie się poobrażacie na forum i nie będziecie pisać?

Ziemzia kciukasy bedzięmy trzymać, tylko napisz, kiedy dokładnie...w piątek z rana, tak?

Magda, z piwem to ja cię doskonale rozumiem. Czasami wypiję lampke wina i też mi sie w głowie kreci:szok:. Popijam od czasu do czasu Karmi, ale tam prawie nie ma procentów.

mnie minki tez się podobają.:tak::tak::tak::tak::tak::tak::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja:
 
hej
nie podoba mi się to że dzielimy się na dwa fora dla mnie jedno jak i drugie jest spoko ale zracji tego że tu jesteśmy od początku tu są nasze wszystkie posty wolała bym zostać jednak tu ale oczywiście jeśli Joeey i Natalii uda się zalogować :happy:

a narazie jak już zrobiło kilka dziewczyn też zmykam aż wszystko się unormuje
 
reklama
Wioluś, miałam napisać ci wczoraj, żebyś nie przejmowała się tym swoim instruktorem, większośc z nich to takie chamskie typki. Ja zapisałam się na jazdy do kobietki - dziewczyna jest młodsza ode mnie i bardzo serdeczna, więc mam nadzieję, że nie będzie się na mnie darła. Tylko ona jeszcze nie wie, co ją czeka na tych jazdach ze mną:laugh2:
 
Do góry