reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ty sie o klasie nie wypowiadaj mi tu dziewczyno ! :cool2:
bo jej nie masz ;-)

i niestety ale znudzilo Nam sie z Toba dysputowac i od tej chwli bedziemy Cie ignorowac wiec nie masz sie co produkowac i mozesz wracac na wrzesien :-D
 
reklama
Czesc dziewuszki
Dawno nie pisałam co nie oznacza że nie zaglądałam do Was:-p
Nie mam teraz wiele wolnego czasu ,trochę wstyd się przyznać czemu.

Mnie jest wszystko jedno na którym forum będę pisać byle by pisać do Was i być z Wami. A ten image forum podoba mi się.Nawet te kolory.To forum jest nowocześniejsze.Musimy się przyzwyczaić.

Julka rośnie, stoi bez trzymanki, czekamy na pierwszy kroczek.

A i co jest najlepsze to dostałam upomnienie :eek: że nie pisałam nic od paru tygodni:baffled: od forum bb:-D
 
HEJ!

mam małe pytanko - czy u was już wszystko na bb dobrze chodzi? bo ja mam straszne kłopoty, ale tylko wtedy gdy jestem zalogowana (nie mogę czytać żadnych postów, ciągle mi się pokazuja puste strony). żeby wysłać posta, to muszę sie tak nakombinować, że już mnie to męczy:wściekła/y: :-(
 
Ja nie mam takiego wnerwa ,może dlatego że mnie logowanie na nowe forum poszło bezproblemowo;-) .Zaraz dostałam nowe hasło i wszystko mi działa. Nie mam pojęcia od czego to zależy:confused: .A co jest najlepsze to piszę i zaglądam do Was z trzech różnych komputerów:-p ,z pracy z mojego i mojego brata.Nigdy nic się nie blokowało:happy:
 
reklama
Hej dziewczynki
Dawno mnie tu niebyło, tydzien miałam urlop i byliśmy poza Gdańskiem:-) i widzę że odrazu trafiłam na jakąs mała aferkę:eek:
Jakies nowe forum utworzyłyście? Kurcze nic nie wiem:-( zawsze jestem do tyłu, bo niedadarzam was czytać:-( a w tym tygodniu pewnie słabo będe zaglądać bo mam beznadziejna zmane w pracy i niebęde miała kiedy:-p

U nas wszystko ok, mała wyzdrowiała, tylko ja troszke chorowałam:-(
 
Do góry