reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hej
nic tak nie poprawia kobiecie humoru jak wizyta u fryzjera:-) dziś się w końcu wybrałam i obciachałąm moje kłaki aż lżej na głowie.
a i przestałam chudnąć chyba nigdy nie wyjdę z tych 70 kg :wściekła/y:jeszcze karmię małego ale powrót do pracy jest temu winny tzn. siedzenie za biurkiem:sorry2:

asia- kiedy się brzusiem pochwalisz, już pewnie jest spory co?
kasiamaj - może nadejdzie w końcu taka upragniona chwila że się wyśpisz i wypoczniesz jak należy, życze ci tego i sobie też:tak:
pryzy- rozleniwiać to się możesz ale dołować to nie pozwalam no no
 
reklama
hejka

ja dzis samotna, R ma sluzbe wiec siedzimy sami.

Jutro przed przedszkolem jedziemy do starostwa wyrobic paszport, musimy wziac kube bo teraz odciski palcow robia podobno :baffled:

Elcia o matko, dobre :sorry2:, ale lepiej pozno niz wcale :-D

Viki gratki dla Damianka, i trzymam kciuki

Alex to czekamy na wiesci jak tam w nowym domku:tak:, fajnie

Kasia :-D:-D:-D, a to aparatka :-D

Agus to dawaj fotki nowej fryzurki

ide zaraz do kuby, musze go polozyc spac
 
Jutrzenka, no to Kuba pierwszy powazny dokument bedzie mial:) Smutno tak bez chlopa z wieczora, co?

Aga, jakas drastyczna zmiana, czy tylko podciecie? ja tez sie cos tak zbieram do fryca jak sojka za morze, ale dojsc nie moge, ale ja to lubie cos z wlosami zrobic, ale samo robienie mnie nie kreci,dla mnie taka wizyta to zlo konieczne;-)... no i malo kobiece takie podejscie:-)
I bez obawy, narazie znacznie mi sie humor poprawil, chociaz pogoda to jeszcze niebardzo, w kazdym razie idzie do przodu:) No i sobie uswiadomilam ze juz praktycznie za miesiac moja mama przyjedzie, wiec tak mi razniej:-)
Kasiamaj drzewko klikniete:) A Natka, to bezbledna jest! Chyba Ci rachunku na telefonie nie nabila?;-) Moze po prostu chciala pomoc w sprzataniu, te nawilzane chusteczki fajnie sie do czyszczenia roznych rzeczy nadaja:-)
No i dziekuje jakos sie lepiej teraz czuje...jeszcze mi sie mdlosci zdarzaja i czasem taka skapcaniala jestem , ale ogolnie wiekszych dolegliwosci juz nie mam (co nie znaczy ze mi sie jakies swinstwo nie przypaleta;-))
W kazdym razie mialam dzisiaj usg polowkowe i wyszlo z niego ze zamiast 20 tyg, jest 21 i 1 dzien, czyli kompromis pomiedzy dwoma wczesniejszymi usg:tak: (za tydzien ide do ginki to zobacze czy mi termin przesunie i wtedy ewentualnie zmienie suwak, bo juz nie wiem ktorej daty sie trzymac:))
Dzieciatko juz spore ok 400g wazy, wszystkie pomiary bardzo dobre, wiec wierze ze zdrowiutki synus jest, bo sie potwierdzilo ze siuraczek jak sie patrzy!:-) No i dosc aktywny malec, wiec mam mniejsze obawy o niego kiedy tak mnie podkopuje;-)
A zreszta wkleje fotki przystojniaczka (na ostatniej od pupy strony jak klejnoty pokazuje:-))
 
Pryzy-super fotki,zwłaszcza ostatnia ;))

dzień dobry ;)
dziś dzień dobrych uczynków-więc nie zapominajcie..... ;)

młoda śpi a ja młodemu obiad gotuję....
i pranie mam do powieszenia
dziś tak pięknie....
słonko świeci
zaniesiemy Kubie obiad i spadamy na spacerek....

miłego dnia ;)
 
Dzieki dziewczyny! Ale powiem Wam ze Kaya narazie jakby ciut zawiedziona, ze to nie dziewczynka;) A to dziwne, bo ona sie super z chlopcami dogaduje i w przedszkolu to ma wiecej dobrych kolegow niz kolezanek:) Ale ona tak naprawde malo co sie intetesuje niemowlakami i jakos nie przyklada wiekszej wagi do tego...

Ale sie dzisiaj obijam... tesciowa ma z pierogami wpasc, wiec nawet nie gotuje, normalnie siara;-)
 
hej
pryzybela- nareszcie jakiś chłopiec, bo oprócz mojego Krzysia to same dziewczynki. Też mam takie zdjecie z usg od strony pupy heh a wszyscy mnie pytali co to jest:-D a co do włosów to zmiana taka że miałąm prawie do pasa a teraz mam do ramion i zcieniowane
kachawawa- a ty jak się czujesz? półmetek masz za sobą
kasiamaj- ja robię właśnie dobry uczynek tzn. pozwalam m. spać bo jak przyszedł z pracy tak padł na łóżko i śpi, szkoda go budzić, niech śpi:tak: a ty Kubie zanosisz obiad do przedszkola?
jutrzenka- robiłam zdjęcia ale same nieudańce:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie ostatniu Aguś. Ja ostanio roboty mam sporo bo jutro slub brata i musiałam zrobić mu prezent i poszyć kreacje :) Jeszcze tylko zostało mi upieczenie dwuch ciast i mogę powiedzieć wyrobiłam się ze wszystkim :)
 
Do góry