reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dzień dobry
my wróciliśmy z wyjazdu nadmorskiego
i jeszcze się rozpakowujemy....
jak ja tego nie lubię.....
muszę wszystko ogarnać...
bo torby leżą wszędzie..... ;)

Anka-super wieści!!!-trzymam kciuki.
 
reklama
Alex, bo tylko ja z ciezarowek sie czasem odzywam i moj suwaczek w ogole widac:D Ale podejrzewam ze zanim sie obejrzymy, to Asia pochwali sie swoja piekna laleczka:D (kacha i ja musimy jeszcze ciut dluzej zaczekac;))

Kasiamaj i udaly Wam sie te male wakacje? Dla mnie tez najgorsze jest to siedzenie na walizkach, a nic nigdy samo nie chce sie poprac i do szafek odniesc;D

A ja jeszcze do piatku wieczora musze wytrwac i jedziemy na lotnisko po gosci! Juppiiii!:D No i Kaya dzieki temu na 3 tygodnie bedzie maiala wakacje od przedszkola:D
 
Hej hej....:-)
Pryzy- a to mama przyjezdza, tak? Bo nie pamietam....
Ja w kazdym razie juz w polowie lipca jade do Polski i nie moge sie doczekac, bo przynajmniej skorzystam troche z pogody, bo tutaj juz mnie znudzilo to ciagle lazenie w kurtkach....


No i odzywac sie dziewuchy, odzywac!!!!
 
Alex, no wlasnie mama ze swoja siostra, wiec sie szykujemy powoli bo wieczorem na lotnisko!:) Kurka troche bede oczami swiecic, bo nie bylam w stanie za duzo w chalupie porobic, wczoraj brzuch mi stwardnial i zaczal nawalac, wiec musze sobie odpuscic jakos mniej wytrzymala jestem w tej ciazy....
Fajnie ze spedzicie troche czasu w PL, tez bym chciala ale pewnie niepredko tam dotre;) Dobrze ze u nas chwilowo upaly odpuscily, chociaz niestety troche deszczu jest, ale cieplo, w kazdym razie dzisiaj swieto i mialy byc jakies parady i wesole miasteczko, ale sie chyba pokisimy w domu, zwlaszcza ze trzeba mloda polozyc po poludniu zeby miala sily po babcie i ciocie pojechac:)

A dziewczyny z Pl to pewnie dlugi weekend maja ciekawiej zagospodarowany nic siedzenie przy kompie:D
 
siemka dziewczyny

no wlasnie ja dzis ide na babską impreze wiec sie szykuje:-p
rok szkolny sie skonczyl, moje dziecko dostalo swiadectwo z czerwonym paskiem - mowie wam - duma mnie rozpierała:tak: no a wczoraj przyjechala do mnie mama a v juz od 3 dni na statku.

weekend tez bede miala na wariackich papierach bo w niedziele mama z damianem jadą na 3 tygodnie na mazury wiec musze damiana przygotowac itp.
a pozniej zostajemy sami z pawłem:tak:

pryzybela - zycze wam w takim razie fajnych dni z rodzinką no i aby dolegliwosci ciazowe odpuscily a ty bys nabrala sił!!!
ja tez tak mialam ze w drugiej ciazy bylo gorzej, tak ze sie trzymaj kochana:tak:jeszcze troche ci zostalo.

alex zleci szybciutko i znow bedziecie w pl :-)wogole wy to fajnie macie bo czesto rodzinne strony odwiedzacie :-p

dobra lece imprezowac - no ale jak zawsze jade samochodem ....dobrze ze bez alko lepiej sie bawie niz jak wypije:-p:rofl2:
paaaaaa
 
hej babki jest tu kto
poszukuje Weroniki
u nas obecnie ospa a Viki mówiła ze Weroniko masz jakiś cudowny sposób na drapanie homeopatyczny jak byś mogla padać co to takiego to byłabym wdzięczna bo kuba strasznie wysypany jest i spać nie może bo go tak swędzi help
 
Hej dziewczynki.

Ja miałam intensywną końcówkę roku. Staś miał zawody z gimnastyki spotrowej na których zdobył brązowy medal, potem koniec roku w przedszkolu ( w tym roku żegnał się z przedszkolem) no i od poniedziałku mąż miał urlop więc wyjechaliśmy do Ropy. Dzis wróciłam bez dzieci. Zostały na tydzień z moimi rodzicami. Bardzo sie tym stresuję. Zwłaszcza Tadeczkiem który jest bardzo mamusiny.

Majka ja na ospę podawałam dzieciom Rhus toxicodendron 15. Pdaje się to minimum 15 min. przed jedzeniem lub też 15 min po jedzeniu po pięć granulek pod język. Z doświadczenia wiem że lek działa przez jakieś 2,5 godziny. Zresztą to ewidentnie widać po dziecku bo znów zaczyna je wszystko swędzieć obrzydliwie. Wtedy należy znów podać granulki. Moje dzieci przez całą chorobę zjadły po połtora fioliki tego lekarstwa.
 
:-)hej!!!

Wpadłam na chwilkę się przywitać, bo zaraz będę młodą budziła do przedszkola :tak:

ehhh przede mną ciężka decyzja w sprawie pracy... :zawstydzona/y: nie mam na to sił...

Maja mi niestety w całym mieście nie udało się dostać polecanego przez Weronikę cuda na ospę, więc kupiłam Fenistil w kropelkach doustnych:tak: świetne :tak: polecane przy ospie, ukąszeniach owadów i innych świądach.:-D

Pryzy pewnie cieszy się obecnością mamy :-) nie ma się co dziwić.. :-)

Alex co tak kiepsko krzyczysz i nawołujesz :-p:-D

Idę budzić łobuza :-)

Do zobaczeniaaaa... :-)
 
reklama
hej hej
ja się wytłumaczę czemu nie zaglądam otóż pisze kolejna pracę dyplomową:angry::szok: chyba naprawdę będę to robić zawodowo
paula- a co tam znów ni tak z twoją pracą??
viki- to będziesz rozpieszczać Pawełka tylko swoją obecnością. Ja od czasu do czasu robię sobie wyjazd z samym Łukaszem, bo coś mi sie zdaje że czuje się zaniedbany:tak:

ale początek wakacji- u nas ciągle pada bleee
 
Do góry