reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

kupinosia hehe no zobaczymy, bo ona ciagle lezy mi na piersiach albo na rekach wiec moze czuję taką potrzebę bliskosci, a w sumie lala mi sie i tak podobała chcialam jej jakąs szmacianą kupic, a że dostala pieniadze od babci to stwierdziłam ze bedzie przynajmniej cos konkretnego a nie pamperki bo to mozemy my kupic:)

ale sypiiiiiiieeeee a ja za godz. na szczepienie, a teraz zmykam robic nalesniki
 
reklama
ŁYSA piękny obrazek, a plamek żadnych nie widzę:-D

Mój mały też z granatowymi oczami się urodził ale chyba będzie miał niebieskie jak siostra. Po babci.

FIRANKA mocne kciuki za was trzymam
 
Ojejku jejku jak mnie tu dawno nie było...mieliśmy problem a raczej kilka, maluszek ma zleconą rechabilitację i ma być pod opieką neurologa...Ale damy radę mam nadzieję.
Przepraszam was dziewczyny ale nie dam rady nadrobić...postaram się za to częściej zaglądać, Ingusia zaczęła wreszcie spać więc mam troszkę czasu.
A nas też czeka szczepienie 6 w1 i pneumokoki
 
Ostatnia edycja:
Dzien Dobry,

Wczoraj za bardzo pochwalilam mojego synka:dry:dziś wstał od 3 w nocy i marudził do 5 ehhhh... no ale moge sie pochwalic choc tez nie chce zapeszac ze u Alanka nie widze krewki w kupce:tak:wiec chodze przeszczesliwa,no i oczywiscie maly robi 1-2 kupki dziennie a nie jak było po bebilonie 8-10:cool2:Dzis jedziemy do przychodni rejonowej na zastrzyki z hormonów (mam nadzieje ze to juz koncówka).Śnieżyca u nas zawitała niesamowicie:szok:temp dodatnia to myslalam ze wyjde z niuniem a tu niestety wszystkie chodniki ,zasniezone,tylko ulica odsniezona:no:a przeciez nie bede chodzila z malym po ulicy w taka pogoda ,tym bardziej widocznosc jest makabryczna.
Łysa-obrazek cudny
 
Łysa, dzięki za kciuki, pomogły :) Mała płakała po WZB ale tylko chwilkę. Teraz jest spokojna jak aniołek :)
Nie lubię obrazków jako pamiątek, ale przyznaję, że ten jest wyjątkowo ładny :)

Dagne, dzięki za dokładną instrukcję, zwłaszcza w kwestii miejsc intymnych ;)

No i dziękuję wszystkim za info o szczepieniu i kolorze oczek :)
 
Babeczki u nas masakra...obaj chłopcy ze smarkami do kolan....szpital w domu! Błażej daje rade sam wydmuchiwać nosek, więc u niego przebiega ta dolegliwosc w miare spokojnie, ale Kacper biedny nawet nie umie sie napić z piersi przez ten katar. Najpierw ściągam szpiki przez 5 minut a mimo tego dziecko sie bardzo denerwuje i z picia lipa...u niemowlaka katar to poważna sprawa...całe szczęście gorączki póki co nie ma żaden. Jak z tym karmieniem będzie tak cięzko, to chyba będe musiala sciągać pokarm i dawać łyżeczką....
 
phelania, kotau nas też masakra...pada od wczoraj od 23 do tego wiatr i są chwile że nic nie widać:szok:

klariss my też walczymy z katarem, lekarka przepisała małemu wit. C i daje mu 3 razy dziennie 3 krople...już mu zaczyna schodzić ale było kilka dni że musiałam go kłaść na boku bo na plecach się dławił smarami bo co odciągłam to nachodziły mu nowe-masakra

Michaś ma dzisiaj 10 tygodni- duży chłop:-D
 
reklama
Witam :-)

Dzisiaj mój Maciulek kończy 2 miesiące jejku jak to zleciało :-)
Malutki ślicznie przesypia nocki w swoim łóżeczku dzisiejszej nocy spał od od 22,30 do 4,30 zjadł i dalej poszedł spać do 9,20 :-) Teraz mój synek urządza pogawędkę z telewizorem :-)
Mój Maciulek ma jak na razie niebieściutkie oczka i mam nadzieję że tak zostanie bo ja mam niebieskie a mój M ma takie niebiesko brązowe ale w dowodzie niebieskie :-)
W końcu się u nas ciepło robi dzisiaj mamy 10 stopni na plusie i rano świeciło śliczne słoneczko już nie mogę się doczekać kiedy będzie można wyjść na spacer bez całego rytuału ubierania tylu ciuszków :-)
 
Do góry