reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam.
Pyszczek Wszystkiego dobrego dla Krzysia:-)
Sergi spóźnione życzenia dla Gabrysi:-)
Maxwel super fryzura, świetny kolorek.
27012701 zdrówka życzę.
Nikus , Dorotar , Sergi , Tofika , Agapa gratuluję kolejnych ząbków :)
Inka ,Violett trzymam kciuki za ciężarne i ich maluszków.
Nastazja , Sosnowiczka Wam również zdrówka życzę.
Mła moja jeszcze nie ma ale wiem że jesli chodzi o gorne jedynki to na początku tak jest mojej siostry mała też tak miała a teraz już żadnej szparki nie widać.

A u nas piękna pogoda się zapowiada,słoneczko za oknem już świeci więc jakiś spacerek na pewno zaliczymy.

Miłego dzionka życzymy.
 
reklama
Pyszczku-wszytkiego najlepszego dla Krzysia-duzo zdrówka i buziaki,

Violet,Inka
-trzymam kciuki za dziewczyny-oby maluszki urodziły sie silne i zdrowe,
Violet- dziecko w 33 tyg ma bardzo duże szanse-wszystko zalezy od indywidualnego rozwoju,ale w tym tyg to juz płucka sie rozwijaja i ma szanse nawet na samodzielne oddychanie. No i na pewno coś Ci lekarze ściemniaja z tym 10% sznas ma o wiele wiecej.A czy miała coś podane na rozwoj płuc dziecka-nawet tak krótko leki moga bardzo pomoc maluszkowi.

Spóżnione życzenia i mnostwo buziaczków dla Gabrysi naszej Sergi
 
Krzysiu buziaczki i sto lat!!! :)
U nas pogoda też byle jaka, chciałabym wyjść z Ninką na spacerek i może to zrobię, póki co uniknęliśmy przeziębienia i mam stresa, że jak wyjdę to Młoda coś załapie...już się kiedyś leczyłyśmy 2 tygodnie z kataru :wściekła/y:masakra wtedy była.
 
hej dziewczyny ja na szybko - chwalę się tylko, że mężol WRESZCIE MA PRACE :D szczęśliwa jestem okropnie (chociaż wychodzi o 4 a wraca po 18) to czuję, że wreszcie idzie ku dobremu ;) ja też czekam na telefon w sprawie pracy, chociaż teraz już bez takich nerwów ;) :-D:-D:-D:-D
 
ankubator- gratuluje pracy meza i trzymam kciuki za Twoja! My niestety jeszcze nic nie ma i zaraz wlasnie jedziemy z CV w kolejne miejsca..

Violett- u nas na kosmetyce sa az dwa dzienniki- tyle osob sie zapisalo, ale na zajeciach bylo ok 20os. Grupa taka sobie, duzo jest takich dziewczyn, ktore sa nawet o 6 lat mlodsze ode mnie, świeżo po maturz, ktoer maja "fiu bzdziu" w głowie i ze wsyztskiego się śmieja:p
Nakładałysmy henne i średnio to narazie wychodzi, babka kazala nam na rzesach od samej nasady nakladac a ozniej byly slady na powiekach mimo posmarowania wazelina, wiec mysle ze lepiej ciut przerwy by zrobic i nasteonym razem napewno ja zrobie.
A dwie nauczycielki to takie batrdzo wymagajace sa, i od starszych semestrow słychac, ze ciezko u nich na egzaminach jest, no ale sie zobaczy;p
Trzymam kiuki za kolezanke!!! &&&&

Pyszczek- buziaczki dla Krzysia!!!! ;****

U nas za oknem ładnie, ale pogoda zdradiwa;/ Ja juz zaziebiony łeb mam i tak mi ciezko:p
W Łzięce syf, bo rury nam rozwalilo i na miskac lecimy, dziisaj ma przyjsc hydraulik i naprawic- mam nadzieje, ze zrobi to wszytsko, bo mam tyle prania, ze masakra:wściekła/y: Mówił cos, ze bedzie sie wkuwał, wiec nie wiem co to bedzie;/

Buziaki i do potem!
 
Ankubator gratki,
Trzymam mocno kciuki za dzieciaczki które sie spieszą na Świat.Inka, 36 tygodni to juz cos, zagrozenie chyba nie jest duże o ile rodzić będzie w szpitalu z odpowiednim zapleczem.Violett, mocno trzymam kciuki i czekam na info..
Net-ka, kontakt ze światem nie przeziebia, nawet jak jest brzydka pogoda, natomiast bakterie tak...trzeba unikac tłoku i przestrzegac paru zasad i ja jestem tego doskonałym przykładem :-D rozłozyłam sie na cacy...cały czas mi nie przechodzi...na szczęście Lena sie trzyma, katarek minął prawie zupełnie.
Krzysiu Wszystkiego Najlepszego
agapa,
współczuje.... ...biedny Mikus, a od czego on ma ta astmę???dzielna jesteś...
Milva, u nas przerwy miedzy żebami brak, chociaz ja az tak bardzo sie tym żebom nie przyglądam bo Lenka nie pozwala sobie grzebac w buzi a przy usmiechu to czesto widze tylko dolne zebiska...
Mła, to na szczęscie że Emi miała miękkie lądowanie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć
wink2.gif

Witam się z domu..niestety, Marta chora, złapała jakiegoś wirusa, pewnie w żłobku..
Teraz śpi, więc korzystam
wink2.gif

Dzięki dziewczyny za mile komentarze pod moją nową fryzurką, podbudowałyście trochę moje ego
biggrin.gif

Najlepszego dla Krzysia i spóźnione dla Gabi:*:*:*
Milva, dzięki..ale cieszę się, że jednak mam jednego bobasa, choć czasem przy Marysi czuję się, jakbym miała bliźniaki:-p A sen też miałaś niezły..
Violett, zdrówka dla Was..no i kciuki za bratową!!!
Freiya, ja niestety też odpadam z tym kotkiem..też nie mogę ze względu na alergię na sierść..
2701..zdrówka!!
Dorotar, Maleństwo,Tofika gratki kolejnego ząbka..
Inka, trzytmam kciuki za Twoją koleżankę..
Mła, buziaczek dla Misi w główke..pociesz sie, że to pierwszy, a nie ostatni upadek:sorry::tak:
Marta, powodzenia jutro w sądzie..
Nastazja, dużo zdrówka!!!
Agapa, współczuję sytuacji i podziwiam za zachowanie zimnej krwi!!!Zdrówka dla MIkiego!!
Sosnowiczanka, oby Ci się nie rozwinęło choróbsko..
Ewka, współczuję ciężkiej nocki..zrobiłąś mi smaka na placki..ale ja dziś mam żurek śląski..
Ankubator, super wieści!!!Gratuluję i trzymam kciuki i za Twoją pracę!!!
 
Do góry