reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Wszystkiego najlepszego Solenizantom!!!

Netka jak tam ciacho nutelkowe-wyszło?
I kolejny dzień obżarstwa się zaczął:-)
 
Dzien dobry!!!!!!!!!!!!1

Alan dał mamie pospac do 9.15 ......... <szok> Chyba pierwszy raz w zyciu ;p
Wciągnął na sniadanie kawał kiełbachy gotowanej większy od mojego i jeszcze troche sałatki z majonezem mu dałam-mam nadzieje ze nie zaszkodzi. Teraz sie bawi, wlasnie urwał łeb mikołajowi ...:eek:

Inka 100 lat dla naszego roczniaczka!!!

Lysa sernik pychaa. U nas tez juz resztki, mimo ze mielismy dwa. Moja siostra zrobila sernik hawajski (z ananasem, kokosem i migdalami) tez pycha... Po swietach nie wchodze na wage...
 
AGAPA ja to się śmieje, że musimy na balkonie chyba jakąś zabawkownię dobudować.
Wow to partnerka nauczyciela miała święta, współczuję.

PHELANIA pierwszym antybiotykiem jaki dostała Mela był ZINNAT ale nie było tego w aptece a tylko jedna apteka wczoraj czynna i jak pojechaliśmy drugi raz to dostała Klacid też gorzki bo dziś Mela wypluła wszystko i potem moja mama tego spróbowała i od rana do tej pory mówi że ma straszny posmak w ustach.

FIRANKA ale prezentów.
Dziękuję za życzonka.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DALALEKSEGO.

LYSA TULĘ.

A u nas pobudka przed 7, oddałam małego babci, Mela jeszcze spała to poleżałam jeszcze pół godzinki, mąż mi w łóżku życzenia złożył.
Wstaliśmy później, kawka, śniadanko o 10 odwieźliśmy z K jego kuzyna, oczywiście ja musiałam kierować auto K a on chodzi jak czołg.
Teraz odpoczynek, zaraz Kacper pójdzie spać a o 16 wpadnie przyjaciółka z narzeczonym i prezentami.
Śmiałam się dziś rano do męże, że dziś ja cały dzień leżę do góry brzuchem a on koło mnie skacze bo w końcu raz w życiu kończy się ćwierćwieku, ale nie wyszło ech.
Wczoraj wieczorem parę razy przychodził do nas chrzestny Kacpra-o losie porypany człowiek, on od małego był świrnięty ale wczoraj to przeszedł samego siebie, kuzyn mojego K to stwierdził, że on się chyba czegoś naćpał bo zachowywał się jak po****ny, normalnie nie chciałam tego mówić ostatnio ale wczoraj stwierdziłam, że żałuję że wziełam go na chrzestnego dla Kacperka, ale cóż było mineło, a dziś już drugi raz dzwoni do mnie jego żona i na dworzu też ją widziałam, bo od rana on gdzieś zaginął i szuka go, teraz dzwoniła to słyszałam w jej głosie zdenerwowanie i łzy przez mówienie-biedna musi się denerwować przez idiotę.
Normalnie te chłopy to jakaś porażka.
 
Ostatnia edycja:
Buziaki dla kolejnego jubilata:tak::-)
Agapa-świetna fryzurka odmładza Cię- wyglądasz świeżo i bije od Ciebie blask-super!
Łysa - kochana,co się dzieje jakie choroby...znowu jestem nie w temacie...
Napisze zaraz PW do Ciebie;-)

A mi wyszła na usteczku zajada i wyglądam jak idz sobie;-)
Ogólnie to mam kiepskie samopoczucie...złapał mnie dołek...przestałam o siebie dbać i wszystko mi zwisa...
 
Dzień dobry :-)
Aleksy z okazji roczku życzę Ci samych pogodnych dni i dużo dużo zdrówka :-)
1.jpg
Dorotko sto lat !!!
k,NjAzMzI5OTcsNDU1MzAxMDg=,f,234288_25_w_kolorowych_kwia_big.jpg

My dzisiaj pospaliśmy do 10 a o 10.20 wywlekliśmy tyłki z łóżka :-)
Właśnie wysuszyłam włoski zaraz się ogarnę i wybywamy z domciu.
Wczoraj napisałam posta że Maciuś nie chce spać a za 15 min spał na dywanie :-)
 
Hej hej Witamy sie Świątecznie,

Tak naprawde to juz po Świetach kiedy to zleciało :szok:Teraz czekamy na Nowy Roczek:)

Młody szaleje z ubraniami M na głowie:-Da ja sobie pije kawkę, a M gra w Xboxa;)

Firanka -troszke was obsypano prezentami:-D

Łysa-ehhh bidoczki:(((

Aleksy Najlepszego:)))))wqwwqwq.jpg

Dziewczyny ja tyle zjadlam przez ten Święta ze brzuch mam jak balon ,nie miesci mi sie w głowie ile człowiek potrafi zjesc:szok::zawstydzona/y:Marcel to tam w brzuchu ma raj:-DTak mi daje w palnik wieczorami i rankami ze wrrrrr Alanek przy nim to był Aniołek:eek:
 
reklama
Phelania nie zaluj sobie- jedz podwójnie i ciesz sie ze mozesz :)

Kota dobre z tymi portkami Mikołaja :D

Firanka piszemy o serniku królewskam PYCHA Kulinarne szaleństwa Margarytki: Sernik królewski

Mój M zaskoczył mnie. Gadal z sąsiadem i ten zaprosił nas na sylwestra a M sie zgodził :eek::no: Stwierdzili ze polozymy dzieci w jednym pokoju (sąsiedzi mają dwóch synów 5 lat i 7 miesięcy) a my bedziemy siedziec w drugim... Nie wiem jak on to sobie wyobraza? Chyba tak ze jak sie opije to w srodku nocy bede budzic dziecko i niesc do domu jego i młodego... Eh, faceci.....:baffled:
 
Do góry