reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

Bedytko, w koncu dzieci dziela sie na czyste i szczesliwe :-p;-):-) wiec sie nie dziwie, ze Alutka tez chodzi umorusana, chociaz twierdzi, ze jest "cista" :-D:laugh2::-D
 
reklama
hehe, Piotrek to z kolei "czyścioch". jak mu się tylko rączki ubrudzą to pokazuje, żeby mu umyć :tak: pewnie odziedziczył to natręctwo po mamie :-p
 
hehe, Piotrek to z kolei "czyścioch". jak mu się tylko rączki ubrudzą to pokazuje, żeby mu umyć :tak: pewnie odziedziczył to natręctwo po mamie :-p

moja julia identycznie:-D:-D
wystarczy, że odrobina zupki/kaszki lub czegokolwiek innego spadnie jej na rączkę, nóżkę od razu krzyk i trza myć:-D
 
Mamy to samo, Nikola jak siedzi w piasku to na rancie, a jak ma dotknąc to potem daje do wytarcia, raczki muszą być eleganckie. A jedzenie to jak dotknie to ściereczka obowiązkowa :-)))
 
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale w gazecie Naj są znowu znikopisy po 8.99 zł:tak:
Wlasnie widzialam reklame - musze kupic :tak::-)

(wycieczka weszla i wyszla, wiec moge jeszcze popisac ;-):-))

A wracajac do bajek to teraz mamy na tapecie Shreka - kazda czesc, Sara siedzi i potrafi cala bajke obejrzec bez robienia sobie przerw :-p Nawet plakat ma na drzwiach naklejony i caluje wszystkie postaci :-D:-)
 
kurka! w sklepie byłam i nie kupiłam:sorry: może jutro nie zapomnę:tak:
Alka głównie Tygrysa i przyjaciół ogląda i Dobranocny Ogród, do czytania też książeczki uwielbia z Kubusiem, mówi na niego Pucha:-)
zauważyłam już, że ma bardzo dobrą pamięć i jest bardzo szczegółowa (pedantyczna;-)) jak coś układa to musi być zawsze idealnie, jak się nie uda - zaczyna bez nerwów od nowa:-p
 
reklama
no prosze jakie czysciochy rosna :-) u nas najlepsze zabawy to te najbrudniejsze, np.podchody na trawie ( juz nawet sie nietrzaskam z dopieraniem zielonych plam ) albo szukanie niewiadomo czego w krzakach;-)

a dzisiaj wybieralismy zabawki dla dzieciakow na firmowa gwiazdke. Co roku dostajemy katalog i wybieramy zabawki ( podzielone sa dzialami wiekowo) dla zuzu wybralismy kuferek zabawek edukacyjnych z drewna i pulpit-biureczko, a dla Stefa chodzik pchacz....teraz tylko czekac na gwiazdke .....nie mamy za to pomyslu co wybrac dla naszej gwiazdy na 2 urodziny.....jakies sugestie moze
 
Do góry