reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

reklama
Anineczko szczerze ci powiem ze ja mam jedno szydelko i dziergam na nim cienká i grubá welná. ale z grubej idzie troche ciezko bo ten haczyk czy jak to sie nazywa jest maly wiec trudno zlapac czasem welne -ale daje rade:-)

Art of Crochet by Teresa - Crochet SnowFlake #6 - YouTube taká gwiazdké mozna jeszcze wykrochmalic zeby byla sztywniejsza- jak sie robi ten krochmal to jeszcze nie wiem , najpierw musze wydziergac takie gwiazdki ale czasu braknie:-D. Na szydelku mozna jeszcze zrobi dzwoneczki i anioleczki mozna tez je zawiesic na choinke (ale dla mnie to juz wyzsza szkola jazdy:-D)

wiec tylko musisz zakupic welne lub kordonek albo muline chyba tez by sie nadala. ja juz welne bialá sobie zakupilam na te gwiazdki taká mniej wiecej jak we filmiku.
 
dziękuję ci pięknie dobra kobieto :-D
mam tutaj taki jeden sklepik z właśnie takimi rzeczami to się przejdę do niego i poszukam tych rzeczy....a co to kordonek? :zawstydzona/y:
 
min.jpg5025694.jpg

anineczko kordonki wygladaja tak :-)
 
wymyslilam ze szydelko pozycze od kolezanki.,bo ona serwetki dziergala kiedys tam...a reszte zakupie:-D:-Dsprobuje chociaz,moze cos z tego wyjdzie...
kiedys babcia mnie uczyla na drutach i szydelku,ale czlowiek byl mlody i glupi,nie chcialo mi sie...:baffled::rofl2:chociaz pamietam ze szalik jeden zrobilam,ale mialam z 10lat:rofl2:
 
Ja kupilam szydelka na ebayu za 12 szydelek roznej wielmosci zaplacilam z przesylka 4 euro:-)
Welenke kupuje w sklepie pasmaneryjnym i nie mige stamtad wyjsc.Maja taka ilosc wszystkiego ze oczoplas normalnie:-)))
 
reklama
o widze ze juz didi znalazla jak jest po angielsku kordonek bo ja pojecia nie mam:zawstydzona/y:
gastone ja jak wchodze do pasmanterii to bym najchetniej wszystkie kolory kupila, a te szydelka to faktycznie tanie i tyle sztuk:szok: ja narazie dziergam jednym:-)
 
Do góry