reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hormony a może plamienie Implantacyjne ?

dzięki za odp ale zrobiłam test bo nie wytrzymałam dziś i jedna kreseczka ;/
a tak w ogóle to miałam takiego stresa jak go robiłam że koszmar :) mój pierwszy test w życiu ale niestety z jedna kreską :(
dziwią mnie tylko te wszystkie plamienia, i zawirowania w czasie cyklu i ten ból piersi który nadal jest ale to już pewnie na tą niechcianą @ ;/
Najpewniejsza jest bhcg moze za wcześnie na test z moczu
 
reklama
skoro tak mówisz to chyba sie wybiorę bo naprawdę mnie to nie pokoi ;/ a naczytałam sie o tym plamieniu implantacyjnym i chyba sobie wmówiłam że u mnie to było to ;/[/QUOTE
a miałaś jakies
skoro tak mówisz to chyba sie wybiorę bo naprawdę mnie to nie pokoi ;/ a naczytałam sie o tym plamieniu implantacyjnym i chyba sobie wmówiłam że u mnie to było to ;/
Trzymam kciuki. Ja też będę robić badania w tym tygodniu najpierw progeteron żeby sprawdzić czy owu była tylko u mnie jest problem taki ze karmię piersią i wg pasków owulacyjnych coś tam było ale temperatura zupełnie nic nie pokazuje ale tak.jak pisałamwyżej karmię więc nocki mam nieprzespane do tego.jesteśmy chore. Też plamilam ale tylko parę kropelek krwi w sluzie no zobaczymy u mnie wszystko jest możliwe i nie nastawioną się na nic. Ale jak p rogesteron wyjdzie ok to w środę zrobię bhcg. A Ty daj znać co i jak
 
Hej dziewczyny ja się doczekałam niestety niechcianej @. No ale cóż nie poddajemy się, byłam na wizycie u pani gin i będziemy się zaczynać swiadomowie przygotowywać kazała zrobić morfologie, mocz, glukoze, badanie piersi na wstępie.
 
A jeszcze mam pytanie o suplementy w czasie mojego przygotowywania co polecacie łkać? I jeszcze chciałam zapytać czy jakieś badania dodatkowo zrobić?
 
A jeszcze mam pytanie o suplementy w czasie mojego przygotowywania co polecacie łkać? I jeszcze chciałam zapytać czy jakieś badania dodatkowo zrobić?
Ja biorę ovarin póki co wszystkie znajome które brały ten specyfik miesiąc są w ciąży także nadzieja jest;-) ja póki co biorę ho 3 tygodnie i jedyne co widzę to to ze libido jest większe to napewno;-) badania najlepiej tsh
 
Hej dziewczyny ja się doczekałam niestety niechcianej @. No ale cóż nie poddajemy się, byłam na wizycie u pani gin i będziemy się zaczynać swiadomowie przygotowywać kazała zrobić morfologie, mocz, glukoze, badanie piersi na wstępie.
Ściskam Cię mocno. Kolejny cykl kolejna szansa
 
reklama
Ściskam Cię mocno. Kolejny cykl kolejna szansa
Jasne nie ma co się poddawać tylko teraz mi mąż wyjeżdża dokładnie w dzień kiedy zaczynają się płodne według aplikacji więc szansę małe ale niby plemniki mogą żyć dłużej więc a nóż a mi polecili takie coś?
 

Załączniki

  • Screenshot_20190206-091416.png
    Screenshot_20190206-091416.png
    140,2 KB · Wyświetleń: 125
Do góry