reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***HOT NEWS*** czyli info z pierwszej ręki <BEZ KOMENTARZY!>

reklama
Wiadomość od Teri!!!!!

Hej kochane leze pod kroplowka z fenetrolem mialam skorcze co 7 minut a rozwarcie dalej tylko 1palec jak kroplowka nie pomoze to rodze

A ta z wczoraj, właśnie miałam wstawiać kiedy przyszedł nowy SMS

Hej kochane co u was jak natis po wizycie w szpitalu czy w domku u mnie bez zmian bol ucha wrocil skurcze sa dalej wysokie daria uparcie sie pcha na swiat wazy 2500 puchne strasznie az nogi siwe sie robia leze z nogami do gory caly czas w moczu wyszel cukier jutro powtorka z krwi ogolnie czuje sie slabo i tesknie za domem na sali duchota ze ledwo da sie oddychac pozdrawiam i mam nadzieje ze u was dobrze
 
Poranne newsy od teri:

Dziewczyny moj gin odstawil mi fenetrol i czekamy na rozwoj wydarzen mowi ze nie ma potrzeby mnie juz blokowac ale skurcze wycichly narazie po 50 sie pisza moze w tym tygodniu juz urodze trzymam kciuki za natis jutro zobaczy lenke:-)
 
Hot od Natis

Hej, dotarłam wreszcie na oddział. 5 godz trwało przyjęcie, miałam być wczoraj. Nie zrobili mi już badań, więc badania jutro a cc w środę. Tylko w środę nie ma Darka i nie wiem co robić... Masakra. Odstawiłam wczoraj leki i skurcze męczą porządnie, ciekawe cży coś z nich się nie urodzi...
 
Od anillek77 sprzed chwili!!

Tu anilek77. Jestem w szpitalu. To cos z pecherzem. Do jutra zostaje. Mam kroplowki i badanie poziomu cukru po jedzeniu. Pozdrawiam wszystkie forumki. :-*

od teri:

u mnie caly czas skurcze na poziomie od 50 do 80 mam kolejny antybiotyk na ucho mam nadzieje ze tym razem pomoze i zanim Daria sie urodzi wylecze to cholerstwo buziaki
 
Ostatnia edycja:
Hej!

Ja już pisałam na ogólnym, że jestem w szpitalu, ale jutro prawdopodobnie wychodzę. Cały czas monitorują tętno Juniora, bo w poniedziałek spadło do 60 i wyszły skurcze.

Trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalu, a Natis serdecznie gratuluję Lenki!!!
 
reklama
Do góry