reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I M I O N A

Tylko na początku było Borys albo Wiktor, ale jakoś szybciutko szala przeważyła na Boryska i tak już ,mimo niesprzyjających min :baffled: niektórych znajomych, pozostanie. :-)


Nie przejmuj się, to przede wszystkim wam ma się imię podobać, a resztę olać. Nigdy nie zadowoli się wszystkich i zawsze ktoś będzie kręcił nosem.;-)
 
reklama
ja chcialam Nikodema albo Beniamina, ale cala rodzina na mnie prawie nawarczała... no i potem wymyslilismy Xawerka, i o dziwo sie przyjęło. wiec problem z glowy bo mi tez sie bradzo podoba i bardzo sie przyzwyczailam juz do tego imienia
 
u mnie na poczatku -myslalam ze bedzie chlopiec- i mial byc Alan -chociaz moj maz do konca nie byl zadowolny. jednak okazalo sie ze bedzie dziewczynka i zaczely si e jeszcze lepsze numery- bo kiedy ja juz wybralam -dosyc dawno Sara- to jemu sie przypomnialo- prawie przed porodem-ze mu sie nie podoba i jest mala roznica zdan- maz chce Oliwka ,ja Sara . Myslalam jeszcze o Nikoli, nie chce Oliwka bo wydaje mi sie ze co druga dziewczynka w klasie bedzie tak miala na imie (chociaz tez nie powiem zeby to bylo brzydkie imie).
 
domi03 mój facet też sie uparł na Oliwikę - piękne imię, ale bardzo oklepane:( Przekonałam go i bedzie Amelka;-)
 
Moja córeczka ma na imie Konstancja- rodzina tez sie krzywiła, głównie ze względu na brzydkie zdrobnienie Kostka, ale my go nie uzywamy- mówimy na małą Konstancja, Konstanka, Koni, Kosia...
 
W polsce wolali na mnie MILKA albo MILA.:-) :-) Bo ja to taka slodka jak czekoladka chyba jestem hahahahhaha:-D :-D :-D :-D :-D :-D


tak przez przypadek tu zagladnełam i...

my na nasza słodzinke Milenke mowimy własnie Mili lub Milusia:-)
Milka.....mam na imie Liliana ale moj Karol zawsze mowil do mnie Milka :-D
takze teraz w domu mamy Milki,Milusie hahahaaa

a co do imienia to zawsze byłam siostrze wdzieczna ze mi takie wybrała
na cała szkołe zawsze byłam jedyna Lilianą
dlatego lubie imiona wyrózniajace sie,od tych strasznie popularnych

teraz jakbym miala miec córke chciałabym Tatiane lub Natasze,choc podoba mi sie Hania i Ania
a synek bedzie Maks :-)
tak mi zostało ;-)
pozdrawiam was i wasze maluszki
 
U nas bylo ciezko, bardzo dlugo wybieralismy,chlopiec mial byc IGOR, ale z dziewczynka byly klopoty, Na IDE wpadlismy na 3 tygodnie przed porodem;)
 
Za mną już od dłuższego czasu chodziło imię Maja, na szczęście mężowi też się podobało. W grę wchodziła jeszcze Kinga, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Maję. Pozostałe propozycje męża w ogóle nie wchodziły w grę: Jessica, Nicole, Natasza, Angelika itd... (nie lubię obco brzmiących imion, potem nie wiadomo jak to pisać, a jest przecież tyle ładnych polskobrzmiących). Mnie się jeszcze podobała Roksana, ale została Maja. Co do chłopca, to ja chciałam Kacpra, mąż sobie ubzdurał Rysia, potem zaproponował Krzysia, ale ostatecznie stanęło na Kubusiu. Tak więc jak będziemy kiedyś mieli chłopca to będzie Jakub. :)
 
reklama
A co powiecie o takich przebrzmiałych już imionach jak Wiktoria czy Julia? Albo teraz bardzo popularnych Jaś, Staś, Antoś? Mi się osobiście nie podobają za bardzo, oczywiście nie chcę się nikomu tutaj narażać :sorry2:Ale z drugiej strony to jak tak poszukać w kalendarzu, to naprawde nie ma z czego wybierać...
 
Do góry