reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ibuprom w 9 tygodniiu

Misialinka93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Luty 2021
Postów
45
Witam.
W niedzielę dopadło mnie ropne zapalenie górnej dwoji. Ropa rozlała się po policzku i nosie.. jestem w 9 tygodniu ciąży. Wzięłam przez dwa dni 4 tabletki ibum 4 apapy i 2 dexaku. Po prostu chodziłam po ścianach wiem że ich nie mogłam wziąć.
Od wczoraj już nie mam mdłości ani wymiotów 😭
Czy ja zabiłam mojego bąbelka ?
Błagam doradzcie
 
reklama
Witam.
W niedzielę dopadło mnie ropne zapalenie górnej dwoji. Ropa rozlała się po policzku i nosie.. jestem w 9 tygodniu ciąży. Wzięłam przez dwa dni 4 tabletki ibum 4 apapy i 2 dexaku. Po prostu chodziłam po ścianach wiem że ich nie mogłam wziąć.
Od wczoraj już nie mam mdłości ani wymiotów 😭
Czy ja zabiłam mojego bąbelka ?
Błagam doradzcie
Zanik objawów nie jest wyznacznikiem, nie można na tej podstawie wyrokować.

Proponowałabym umówić się do lekarza na wizytę lub choćby zadzwonić.
Jeśli to niemożliwe, to wizyta na IP. Stres nie jest Ci teraz potrzebny.

Taki stan zapalny w ciąży trzeba koniecznie bezwzględnie leczyć, ale leki muszą być przebadane pod kątem kobiet w ciąży, a najlepiej konsultowane z lekarzem prowadzącym.
 
Tak już byłam u dentysty, ząb ogarnięty niestety wtedy przypadku weekend gdyby to był normalny dzień sprawy by się inaczej potoczyły. A dziś mam ginekologa ale dopiero o 19:45 😭
 
Witam.
W niedzielę dopadło mnie ropne zapalenie górnej dwoji. Ropa rozlała się po policzku i nosie.. jestem w 9 tygodniu ciąży. Wzięłam przez dwa dni 4 tabletki ibum 4 apapy i 2 dexaku. Po prostu chodziłam po ścianach wiem że ich nie mogłam wziąć.
Od wczoraj już nie mam mdłości ani wymiotów 😭
Czy ja zabiłam mojego bąbelka ?
Błagam doradzcie
Generalnie zanik objawów nie jest żadnym wyznacznikiem, aczkolwiek ibuprofen jest bardzo niebezpieczny w pierwszym trymestrze, nie powinno się go brać. Wiadomo - jeśli lekarz pozwoli bo skutki pozytywne są większe niż zagrożenie to okej. Aczkolwiek jeśli się martwisz i coś Cię niepokoi to nigdy się nie czeka tylko najlepiej od razu jechać na IP.
 
Witam.
W niedzielę dopadło mnie ropne zapalenie górnej dwoji. Ropa rozlała się po policzku i nosie.. jestem w 9 tygodniu ciąży. Wzięłam przez dwa dni 4 tabletki ibum 4 apapy i 2 dexaku. Po prostu chodziłam po ścianach wiem że ich nie mogłam wziąć.
Od wczoraj już nie mam mdłości ani wymiotów 😭
Czy ja zabiłam mojego bąbelka ?
Błagam doradzcie
Myślę,że 4 tabletki ibumu tutaj nie narobiły szkód. A następnym razem jak dopadnie Cię taki ból to udaj się na dyżur stomatologiczny.
 
Myślę,że 4 tabletki ibumu tutaj nie narobiły szkód. A następnym razem jak dopadnie Cię taki ból to udaj się na dyżur stomatologiczny.
Tak tylko że najbliższy dyżur jest 3 godziny drogi i nikt tam nie odbierał telefonu 😔 no próbowałam naprawdę wszystkiego nawet wydzwonialam do dentystów. Dam dziś znać po wizycie co i jak
 
reklama
Do góry