reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

reklama
my tez jutro na gimnastykę po 2 miesiacach przerwy...
A wczoraj zapomniałam dopisać ze młody woła mama szczególnie w nocy jak cycka chce...:)
Fifi super wstaje!!
 
my tez jutro na gimnastykę po 2 miesiacach przerwy...
A wczoraj zapomniałam dopisać ze młody woła mama szczególnie w nocy jak cycka chce...:)
Fifi super wstaje!!
Ale my nie mamy gimnastyki....bylismy raz u rehabilitantki bo Piotrek szczególnie upodobał sobie jedną strone do spania...jedynym zadaniem domowym było wyuczenie go używania obu stron....No i teraz idziemy drugi raz na kontrole...ciekawe co kobiecina powie....
 
U nas dupka coraz częsciej wędruje do góry:-D jak żaba Mała wygląda. Powoli zabiera się za raczkowanie. Nauczyłą się też pokazywac palcem różne lampy w naszym domu. Często pokazywałąm jej rozne przedmioty, najczesciej jednak lampę i patrząc na mnie się Małpiątko moje nauczyło. Na hasło gdzie jest lampa - zadziera głowę do góry i wyciąga paluszek.:-)
 
:-) to młoda pokazuje misie:-D:-Dmamy półkę z jej pluszakami a najwięcej mamy misiów i jak się spytamy gdzie są misie to odwraca wzrok na półke i też pokazuje!!:-D:-D
...albo nauczyłam ją dotykać noska i robić pip...no wiecie dotykacie paluchem nosa a nosek robi pip itp..i teraz jak się spytamy gdzie jest nosek to dotyka paluszkiem ale wtedy trzeba powiedzieć pip!!!:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
misiek już ma pierwsze próby pełzania do przodu za sobą. nieźle mu to wychodzi, coraz częściej też chwieje się na czworaka - bada teren :-D
a ostatnio przeżyłam chwilę grozy. położyłam miśka do spacerówki i wyszłam przed dom żeby go uspać, ja w mojej spaceróce mogę tą budę dać nawet tak nisko jak są nogi i podglądać jego główkę. najpierw była ta buda w normalnym położeniu, wyjechałam na ścieżkę i chciałam zajrzeć czy ma skoczka, czy się wierci - a tutaj na poduszce nie ma dziecka :szok: myślałam że zawału dostanę. ja zaglądam do przodu a ten w najlepsze zadowolony siedzi!!! od tej pory nawet jak go usypiam pasy i koniec, nawet jak się denerwuje.
 
ja też normalnie jeżdżę oczywiście w szelkach ale tym razem tak wyszłam tylko przed dom żeby usnął bo w domu coś nie chciał i był już od razu położony, teraz już nawet na sekundę go nie odepnę
 
reklama
Boże ale te nasze szkraby sie rozwijają...no masakra:szok::szok::szok:
Wstrętna no Blania mnie rozwaliła:tak:Brava dla spryciuli!!!No aż mnie zatkało:szok:
Tak Kasia nie ma co ryzykować,nasze dzieciaki to teraz wulkany nowych umiejętności.Mnie raz Buba tez tak wystraszyła:-(
A moja Natalcia od 3 dni samodzielnie siedzi tzn raczkuje,raczkuje a potem podwija nóżkę i siada:cool2:Wygląda bosko!A co najlepsze od tamtego czasu potrafi sie sama sobą zająć:cool::cool::cool: Siada,bierze cos w łapki i gada do zabawek.Inne dziecko-nie muszę juz siedziecć z nia na dywanie i zabawiać albo ganiać za nią.
No od wczoraj "mówi" TATA:-pW ogóle buźka jej się nie zamyka:-D
 
Do góry