reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idą Święta!!!

reklama
Oglądałam te owieczki w Tesco (mają cene tam 129 zł:szok:) i sama nie wiem czy warte tej ceny. Na allegro 77. A pomysdłu na coś innego brak. Moze Wy cos podrzucicie.
 
Kaka my mamy tą owieczkę :) Przemek dostał na chrzciny. Czasami szlak nas trafia bo nie ma wyłącznika i jak się ją włączy to wystarczy dotknąć i chodzi w kółko. Ale poza tym jest super!

O matko święta coraz bliżej a ja nie mam pomysłu na prezenty. Kacper pewnie jakieś lego i autko a Przemek....mam tyle zabawek, że chyba kupię coś praktycznego.
 
no ja obejrzalam filmik na yt z ta owieczka i mysle ze nie kupie :-pzreszta u nas kroluje Mickey i minnie wiec pewnie cos z tego
 
reklama
Do góry