reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile człowiek ma mleczaków?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez nikita33, 19 Luty 2006.

1. nikita33

nikita33 Fan(ka)

...bo zawsze wydawało mi się, że małemu człowiekowi rosną mleczaki do piątek. A mój mały człowieczek szykuje się na wyjście szóstek mlecznych.... czy któryś z Waszych dzieciaczków też tak ma? O rany, a już się cieszyłam, że została jeszcze tylko jedna piątka i będzie wreszcie spokój.... ciekawa jestem, czy szóstki mleczne to częste zjawisko.

pozdrawiam
    nikita

2. punta

punta New Member

Wszystkich razem 20 sztuk.

3. reklama
  4. mela

mela New Member

Nikita - to rzeczywiście ciekawe z tymi szóstkami... Powinno być 10 ząbków na dole i 10 na górze.

5. Magdalenka

Magdalenka Fan(ka)

A może policz jeszcze raz, co ;) U mojej dwójki było po 20, razem 40, ale nan łebka 20 ;D Nikita jak na stałe - najpierw wychodzą szóstki! - to troche za wcześnie. Jal mojemu synkowi ruszyły jak miał 5,5 towszyscy byli zaskoczeni, że tak wcześnie :)

6. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Magdalenka, oczywiście nie przyszło mi na myśl, że te szóstki są stałe. Poporstu slyszałam, ze niektóre dzieci mają szóstki mleczne, ale to się bardzo rzadko zdarza. No i wygląda na to ,że Filip do tych nielicznych należy. Chyba że te zęby, które czuć tuż pod powierzchnią będą tam czekać jeszcze parę lat, ale patrząc na jego rozpulchnione dziąsła w tym miejscu, nie wygląda mi na to. Dziś byliśmy u lekarza i potwierdził, że może tak być, że mu te dodatkowe zęby wyjdą i nie jest to anomalia..... my to zawsze mamy szczęście.... ;D

pozdrawiam
    nikita

7. Magdalenka

Magdalenka Fan(ka)

Jak widać od nadmiaru też może boleć! wwytrwalościzatem dla obojga :-*

8. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Dzięki...... ;D

Poleć forum