reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

reklama
Kinia duża dziewczynka!
Oliś schudł przez chorobę i pobyt w szpitalu sporo...przedchorobą było prawie 13 kg, przy pzyjeciu do szpitala 12,400, przy wypisie dzisiaj 11,900....ale prawie mi nie jadł przez tydzień biedulek a do tego czeka nas dieta...:-(
 
No to ja chyba nie powinnam sie przyznawac:dry:
Moj maly Dynamit wazy okolo11.4 bo dzis wlazl na wage domowa w ciuchach i wyszlo 11.6:baffled: No a wzrostu ma ponad 86 wiec niezly z niego szczypiorek
Co dziwne wcale nie je malo , nie je slodyczy prawie wcale bo tak go nauczylismy ale potrafi zjesc tyle obiadu co ja albo jajecznice na masle z 3 jajek:szok:
ma za to taki dynamit w tylku ,ze jak nie spi to lata nonstop, nie ma mowy o ogladaniu bajki albo jakimkolwiek siedzeniu.Siedzi tylko w aucie i jak je:tak::-D
 
Olis jak tylko skonczy diete to szybko nadrobi to co stracil:-), bo to tez duzy chlopczyk.

A Kinga to tez przez caly dzien nie usiadzie tylko wlazi na co sie da (stol, parapet:szok:) i biega po domu jak motorek. Bajek tez nie oglada bo nie usiedzi a po drugie to ja prawie nie uruchamiam telewizora, czasem jak juz cos ogladam to ja reklama zainteresuje. A co do jedzenia to ja musze za nia pochodzic bo inaczej zje 2 kesy i biega.
Ona chyba ta "ciezkosc" ma po mnie bo nawet nie ma ani jednej faldki, zreszta na nogach faldek nigdy nie miala. I ta waga do wieku to 75 centyl- jak mowi pielegniarka to powyzej sredniej.
 
Olisiu szybciutko wracaj do zdrowka i sil!!! Niech twoja dieta szybko sie skonczy i zebys szybciutko przybral troszke na wadze!!!

Aneczko faktycznie waga Witka nie jest zbyt duza ale przeciez wy z Bartkiem tez nie nalezycie do grubaskow!

Kinka o tym jedzeniu i lataniu to tak jakbys pisala o moim Allanku! Ostatnio jak go wazylam w ubraniu to wazyl 15kg przy wzroscie 94cm!

KasiuLLko, czyzby Mikolaj przescignal Oskara wzrostem???
 
Olisiu szybciutko wracaj do zdrowka i sil!!! Niech twoja dieta szybko sie skonczy i zebys szybciutko przybral troszke na wadze!!!

Aneczko faktycznie waga Witka nie jest zbyt duza ale przeciez wy z Bartkiem tez nie nalezycie do grubaskow!

Kinka o tym jedzeniu i lataniu to tak jakbys pisala o moim Allanku! Ostatnio jak go wazylam w ubraniu to wazyl 15kg przy wzroscie 94cm!

KasiuLLko, czyzby Mikolaj przescignal Oskara wzrostem???

Kreciku o ile mi wiadamo to jeszcze nie, ostatnio jak z Wioletką rozmawiałam a było to wczoraj, powiedziała mi, że Oskar ma 104 cm.:tak:

Pozdrawiam!:happy2:
 
A nasz szkrabik ma :-)PO DOKŁADNYM ZMIERZENIU:-)91CM. a waży 12,500.I już nie ma pomyłki .Mierzyłam go kilka razy.:-):-D

Hmm, to jakos szybko nam ten Oskarek urosl te 13cm!
Pewnie sie na mnie pogniewacie ale ja jakos nie wierze zeby dziecko uroslo 13 cm przez 4 miesiace!
 
reklama
Do góry