reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

Asia ja tez mysle ze w gabinecie jest bardziej wiarygodnie. Sama jak wazylam Kinge jakis czas temu w domu to mi wychodzilo ok 2 kg wiecej niz u lekarza.
A my na bilans mamy przyjsc jak bedzie juz po ospie, to sie dowiemy jak z naszymi pomiarami.
 
reklama
mar-tus 11,8 kg? moja tyle ważyla jak miala roczek:-D mam nadzieję że faktycznie waga z gabinetu jest prawidlowa i mała waży 16 a nie 18 kg:-p:sorry2: chyba muszę pogodzić się z tym że będzie z niej kawał baby:laugh2:
 
hmm... Kinga w lutym czy marcu wazyla prawie 13 a jest "smukla", zreszta moje dziecko od zawsze jest bezfaldkowe...moze kosci ciezkie ;)

Chyba jednak nie zawsze waga idzie w parze z wygladem:)
 
Ostatnia edycja:
kinka fajne określenie-BEZFAŁDKOWE:laugh2::laugh2::laugh2:no moja mała jest zdecydowanie fałdkowa:-D :-p bedzie się odchudzała jak dorośnie skoro teraz buzią mieli 24 h na dobę:laugh2:
 
hmmm,wiecie,jak czytam o tych rozmiarach,to dochodze do wniosku,że moja mała ma niedowagę,bo waży 11,4kg od bilansu w lipcu i nadal stoi w miejscu:baffled: wzrostu ma 85.My z mężem co prawda tez raczej drobni jesteśmy,więc nie wiem:confused: Mała je ładnie,prawie wszystko(skaza białkowa),więc nie wiem,czy powinnam się martwić:confused:Co o tym myślicie?
 
BETIKS nasz waży dokładnie 16 kilo ale jest wysoki i chudy(wszystko z niego spada) ,więc chyba nie ma czym się marwić że waży tak malutko skoro jest drobniutka i niska.Zobaczysz później wszystko to nadgoni.:-)
 
Tymuś waży 11,5 kg przy wzroście 90 cm. Waga ogólnie stoi w miejscu na przestrzeni roku przybrał niespełna kilo. Należy do niejadków, robiliśmy morfo i wyszła książkowa więc lekarka odprawiła nas z kwitkiem.
 
reklama
Witam moj synek skończył w pażdzierniku 2 lata, waży 12,5 kg, nie należy do łakomczuchów, i doktorka na bilansie stwierdziła ze mógłby ważyć więcej, jednak badania wszyskie ma dobre.:-)
 
Do góry