reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ilośc posiłków w diecie 8-miesięcznego dziecka

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez pepsicOLA, 10 Listopad 2010.

1. pepsicOLA

pepsicOLA New Member

Moja córcia ma 8 m-cy i chodzi do żłobka. Kiedy tam jest jestem spokojna, że ma ilość i jakość posiłków odpowiadających jej wiekowi.
    Mam jednak problem, kiedy mała jest chora albo w weekend. Zastanawiam się czy to, ile i jakie posiłki jej podaję sa dla niej wystarczające.
    W żłobku je śniadanko, drugie śniadanko, zupkę, drugie danie. Kiedy wracamy do domu (przed 17tą) je jeszcze banana albo jabłuszko, no i cały czas karmię ją jeszcze piersią.
    W weekend je kaszkę na śniadanie, po pierwszej drzemce jogurcik, potem obiadek jednodaniowy (przygotowany w domu albo ze słoiczka) i na podwieczorek owoce. Plus pierś na żądanie. Zaczęłam się zastanawiać czy to nie za mało dla niej, jest taka ruchliwa i na pewno zużywa dużo energii na swoje odkrywanie świata.
    Jak myślicie?

2. reklama

Poleć forum