reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

Risia Adrianek - ładnie

do_ti mam to samo, nie umiem sie zdecydowac!!:-D
czy Emilia czy Liwia czy wymyslac dalej:-D

Emilia



A ja dalej sie nie zdecydowałam czy Cyprianek,czy Marcelek.Mój chłop nie chce mi pomóc w wyborze i nawet podchodzenie go nic nie daje w żaden sposób sie nie da wyczuc co mu sie bardziej podoba,a ja sie zdecydowac nie mogę pewnie na porodówce postanowie:tak:

Marcelek



No to jestem u źródła i zaś na tą Zuzkę pada :))))))))))))))))))))))))
 
reklama
No ja tez bardziej jestem za Macelkiem tylko ciągle jeszcze miałam wachania czy dobrze bedzie odbierane,czy Cypek może jednak.Ale widze ze Marcel bardziej sie wszystkim podoba.Wiadomo ze to mi sie ma podobac i mój wybór ale powinno tez byc w miare dobrze odbierane przez innych:tak:
Dzięki za opinie:)
 
Dziewczyny ja zaraz osiwieję , zarządziłam poważną domową naradę co do imienia. Miała być Laura , ale okazało się , że jest jeszcze propozycja Madzia, Izunia i Emilka. Postanowiliśmy zrobić losowanie po porodzie hehehehe , chyba, że jak zobaczymy małą to samo nam się zadecyduje.
 
U nas sprawa też nierozstrzygnięta. Tzn. dla mnie i dla M, bo Starszak to już dawno wie. Od samego początku mówi, że bęzie Szymonek i koniec kropka. Imię mi się nawet podoba, ale nie wiem czy już się z nim za bardzo osłuchałam czy co, bo jakoś myślę nad innym. No i w rodzinie jest już Szymon, który nosi to samo nazwisko. Mi podoba się Wojtek, ale mój M stwierdził, że źle mu się kojarzy. Ostatnio rzucił imię Tobiasz i stwierdzam, że nawet mi się podoba. Ale nie wiem czy jakakolwiek zmiana jest możliwa jeśli chodzi o naszego Starszaka :baffled:
 
Dziewczyny ja zaraz osiwieję , zarządziłam poważną domową naradę co do imienia. Miała być Laura , ale okazało się , że jest jeszcze propozycja Madzia, Izunia i Emilka. Postanowiliśmy zrobić losowanie po porodzie hehehehe , chyba, że jak zobaczymy małą to samo nam się zadecyduje.

no to problem
ja zarządziłabym głosowanie,
albo losowanie karteczek :)))))))))

U nas sprawa też nierozstrzygnięta. Tzn. dla mnie i dla M, bo Starszak to już dawno wie. Od samego początku mówi, że bęzie Szymonek i koniec kropka. Imię mi się nawet podoba, ale nie wiem czy już się z nim za bardzo osłuchałam czy co, bo jakoś myślę nad innym. No i w rodzinie jest już Szymon, który nosi to samo nazwisko. Mi podoba się Wojtek, ale mój M stwierdził, że źle mu się kojarzy. Ostatnio rzucił imię Tobiasz i stwierdzam, że nawet mi się podoba. Ale nie wiem czy jakakolwiek zmiana jest możliwa jeśli chodzi o naszego Starszaka :baffled:

a czy macie duży kontakt z tamtym Szymonkiem???
Szymon i Wojtek mi się podoba :)
 
na dzień dzisiejszy wygrywa Izunia , ale u nas z dnia na dzień to się zmienia , Synuś zaś stwierdził , że Emilka zdecydowanie odpada.

Anmika Mi się Szymuś podoba , ale Wojtek chyba bardziej. Tobiasz też ładnie.
 
reklama
u nas z pierwszym bylo tak, że losowalismy - M zrobil losy wymieszal a ja losowałam i wylosowałam pierwsze Sebastian drugie Bartłomiej:tak: teraz nie mamy problemu bo będzie Adrian Damian:tak:
 
Do góry