reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lutowych maluszkow

ja chciałam Paulinke
a maz nie bo on Basie
ja zas Basi nie
to rzucił imie PATRYCJA
wiec jak nie chce tak jak ja chciałam a ja nie tak jak on chce to ta Patrycja niechbedzie
..tylko wiecie co?mimo zew21tyg learzilelarka pow na konsult.zedzieczynka a moj gin poziej patrzył..mowi ze niewidzi a zaraz potem ze na dziewczynke to wdac mu
ale z dziewczynki moze byc chlopczyk
na 100%bede pewna az urodze i zobacze ze ma to co ja:)
jak ktos pyta o płec to j-prawdopod.dziewczynka
ost sni mi sie ze rodze wczesnie i ..jest todziewczynka
a sny w poprz ciazach z płcia sie sprawdzały:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
AnnaMari hehe to jak u nas: ja - Matylda, mąż nie, bo on Róża blee to ja rzuciałam Patrycja, on może być, jak może być to mnnie nie przekonał i rzuciałam Karolina, też może być więc a razie Karolina ale czuję że ostati tydzień jeszcze zmienimy zdanie. Tak samo było przy Wiktorii, do samego końca była u mnie Zosia a potem nagle Wiktoria
 
Trusia ja mysle, ze to dobry wybór:-):-) U nas na poczatku mial byc Aleksander ale nie jestem przekonana do konca i jak na razie mowimy do niego Synek:)
 
Ostatnia edycja:
u nas na szczescie nie ma tego problemu ;-) podzielilismy sie ja wybierałąm dla córci a maz dla syna ;-) jak tylko dowiedzielismy sie ze jest syn to maz powiedział ze bedzie Aleksander i tak juz zostało :-D
 
AnnaMari hehe to jak u nas: ja - Matylda, mąż nie, bo on Róża blee to ja rzuciałam Patrycja, on może być, jak może być to mnnie nie przekonał i rzuciałam Karolina, też może być więc a razie Karolina ale czuję że ostati tydzień jeszcze zmienimy zdanie. Tak samo było przy Wiktorii, do samego końca była u mnie Zosia a potem nagle Wiktoria
ja pom,yslałam ze w razie czego jak urodzei bedziemy wracac zdzieckiem do domu to po drodze do USC i zarejestr od razu
zeby nie przyszlo mu do glowy samemu isc i dac inaczej iz ja chce
Z 2 str no z malutkim dzieckiem po wyjsciu ze szpitala moze nie bardzo to "zdrowo" jechac do urzedu miasta gdzie ludzie,moze i zarazki jakies
ale jakby nie było duzo ludzi mozna zareetr.
a jak nie wypali ztym to ./nie dam muswojego dowodu
bo maz nawet chyba musi mic dowod zony by dziecko zarejster?
bynajmniej tak bylo przy poprz rejestr.starszych córek
..albo pojedziemy innego dnia sami jak np zdziecmi by była moja mama
w tym przyp mu nie ufam
2x mnie nabrał ze wrocił z katem ur na imie ktorego ja nie chciałam przy starszych
ale tym razem mogłby odwinac ten nr twierdzac ze sie przyzwyczaje
o nieeeee!
zadna basia
 
Monila-dobrze ze wy sie dogadaliscie
majgorzej jak tat achce jedno imie a mama inne
i zadne nie chce ustapic
a ja nie chce by w usc ktos za nas wybrał

ah widze ze jestes ze sląska
a dokładniej??

a jest któras mama z Tychów?
 
a my zdecydowaliśmy że wybierzemy imię jak się dzidziuś urodzi :) i tak nie znamy płci maluszka tak więc jak na razie mamy kilka propozycji a co z tego wyjdzie zobaczymy po porodzie :)
 
U nas gorzej bo jedno patrzy ma drugie i boi sie powiedzieć jakie imie naprawdę sie podoba. Bo niby fajne ale nie jestem przekonana do żadnego ma 100% a takie w ostatniej chwili to nie nie pasuje mi wybierać
 
My z mężem też mamy ten problem co do imienia. Na początku jak myśleliśmy ze bedzie dziewczynka to miała być Wiktoria. Jak okazało sie ze chłopiec to Mąz ze bedzie Wiktor ale ja jakoś tak na tego Wiktora nie bardzo. Mnie zaś sie podoba Dominik..mój że niby fajnie ale widze,że mu też nie leży.No to padło na Sebastian...i kto wie czy nie zostanie tak.. Ale coś czuję że jeszcze nie raz zmienimy zdanie... haha
 
reklama
Do góry