reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

Exotic87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Grudzień 2011
Postów
397
Miasto
Anglia
Mysleliscie juz nad tym ? moze i to za wczesnie ale postanowilam zaczac ten temat ;) moze podsuniecie mi imie dla chlopczyka ;)

jak narazie coreczka zdecydowanie bedzie ALICJA a synek? wlasnie z tym problam ;) mnie sie podoba Alan ale mojemu ukochanemu juz nie bardzo ....
A jakie sa wasze pomysly ?:-)
 
reklama
My dla chłopaków mamy listę już od dawna :) Pierwszy był Franek, teraz w kolejności idzie Antek (Mąż chce mieć czterech synów ;)). Potem do wyboru jeszcze: Jaś, Kuba, Konrad, bardzo nam się też podoba Wawrzyniec, ale do nazwiska nie pasuje :)
Imiona żeńskie nam się nie podobają...:/ Zgodziliśmy się już w poprzedniej ciąży na Anielkę, ale trochę się rymuje z naszym nazwiskiem, więc jeszcze to musimy przedyskutować. Druga opcja póki co to Róża :)
 
ja umówiłam się z mężem w poprzedniej ciąży, że jak będzie chłopak to on wybierze imię (no, trochę się zabezpieczyłam, powiedziałam, żeby zaproponował dwa, z których wspólnie wybierzemy jedno ;-) ), urodziła się dziewczynka, dla której imię miałam juz chyba od dzieciństwa (po mojej babci) - Natalka. Teraz z chłopcem jest ta sama zasada, mąż nie ma pomysłu na razie (no, podoba mu się Wiktor ale tak się nazywa jamnik jego matki, więc same rozumiecie...), co do dziewczynki - mi sie podoba Helenka, ale niestety jemu nie bardzo... może się jeszcze przekona.. ;-)
 
heheh my na miesiąc przed poczęciem gadaliśmy o imionach i obecnie w moim brzuchu siedzi NinoHubert, zobaczymy czy dotrwa do sierpnia, ale obojgu nam się podoba i Nina i Hubert :-D
 
no to my mamy problem bo zeby tradycji stało się zadość chłopak musi być na R a dziewczynka na A. i jakos ładnych juz imion na R nie ma:-p zapewne dopiero w szpitalu nazwiemy nasze dzieciątko;-)
 
katjusza, Helenka! Strasznie mi się podoba. :tak:

Ale niestety z imieniem dla dziewczynki u nas będzie problem -
od lat nie możemy się z mężem w tym temacie dogadać...
Te co podobają się jemu, nie przypadają do gustu mnie i na odwrót.
Nie wiem co to będzie... :no:
 
reklama
sempe, a Radek? Fajne imię dla chłopca, a potem dorosły pan Radosław? ;)

Z damskich na A podoba mi się Amelka i Agatka :biggrin2:
 
Do góry