reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

_anula

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Październik 2012
Postów
1 410
Miasto
Kraków
Moje drogie czerwcóweczki, kilkukrotnie na forum przewijał się temat imion dla naszych maleństw. Toteż aby było nam łatwiej i przejrzyściej otwieram nowy wątek. Zastanawiałyście się już jakie imiona nadacie swoim cudakom ??
 
reklama
dla córki u nas będzie Klara [druga opcja to Matylda], dla synka nie mamy jeszcze tak konkretnie - mi się podobają skandynawskie w stylu Eryk czy Olaf, ale tu jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte
 
dla dziewczynki Kamila Alicja lub odwrotnie a chłopiec Kamil chyba ale to nie jesteśmy na 100 % zdecydowani będę was podczytywać może coś mi wpadnie w ucho
 
Właśnie myślałam o takim temacie, ja z poprzedniej ciąży mam "niewykorzystanego" Pawełka, a dla córki chyba Nina ale to jeszcze nic pewnego. Może Wy podsuniecie mi jakiś pomysł.
 
a my przeglądaliśmy kalendarz :p i wpadło nam w ucho kilka imion i tak : dla dziewczynki dwie opcje 1) Jaśmina Liliana 2) Róża Aniela (nie możemy się zdecydować ale mamy jeszcze trochę czasu :p) a dla chłopca : Jonasz Miłosz. Wiem, imiona niespotykane i są gusta i guściki ale nam się podobają :) Jak naszej Tosieńce wybieraliśmy imiona to wiele komentarzy słyszeliśmy a i tak została : Antonina Amelia, i ani jednego dnia nie żałowaliśmy tego wyboru, a naszą Antosie wszyscy pokochali bezgranicznie :)
 
reklama
Do góry