reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

Bartosz

A my musimy przemyśleć drugie imie bo jak zaczniemy dawac to co wynyslikismy to trzeba bd sie trzymać a nie koniecznie podobają mi sie kombinacje dla dziewczynki...

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Właśnie te Nasze skojarzenia. Zawsze mi babcia powtarzała żeby nie dawać zwierzęta ludzkich imion:p i chyba to racja moja koleżanka miała psa Filipa znowu. Nie wiem mi sie podobają wszystkie trzy imiona w kolejności Kacper, Filip, Czarek.
 
Właśnie te Nasze skojarzenia. Zawsze mi babcia powtarzała żeby nie dawać zwierzęta ludzkich imion:p i chyba to racja moja koleżanka miała psa Filipa znowu. Nie wiem mi sie podobają wszystkie trzy imiona w kolejności Kacper, Filip, Czarek.
no moj pies ma Leon..(miał byc Lion ale sie przeinaczylo..) i jak fryzjerka byla u mnie w dniu slubu i pyta jak sie nazywa no to mowie jej ze Leon a ona - o.. tak jak moj syn xD a ja taki zonk xD
 
reklama
Ewciiik po dziadkach ale tylko meska wersja mi pasuje jak cos bo do Poli nie...
Pola Marta (jesli teraz)
Pola Beata (jesli jako druga cora bd kiedys)
Mowilismy ze pierwsze dziecko dostanie po.moich bo sa starsi a drugie po rodzicach P.
Wiec
Piotr Tadeusz (jak teraz)
Piotr Wojciech(jak pozniej)chyba ze nam sie imię przestanie podobac do drugiego dziecka ale jak teraz.damy drugie po ktorys.dziadkach to pozniej juz tez...trzeba myslec...

A psa mialam Kube[emoji12] jeszcze Fibi i Jess to tez imiona dla ludzi(no inacZej pisane przynajmniej pierwsze )

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Do góry