reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych lutowych dzieciaków

reklama
Ja mam pomysł na Barbara Zofia ale podoba mi się DOminika DOrota a jak będzie chłopak to nie mam pojęcia

kurcze imie daje się dziecku n a cale życie
 
Powiem wam że dla córci nie m zadnego pomysłu normalnie pusta kartka pewnie do porodu nie bede pewna...Iga chce dla siostry Lena a my nie mamy zadnego pomyslu moze to pozostanie...znacie jakies Lenki
 
Lena bardzo popularne ostatnio, strasznie duzo malych dziewczynek o tym imieniu czy u mnie na osiedlu czy w rodzinie, dlatego mi się srednio podoba
 
Powiem wam że dla córci nie m zadnego pomysłu normalnie pusta kartka pewnie do porodu nie bede pewna...Iga chce dla siostry Lena a my nie mamy zadnego pomyslu moze to pozostanie...znacie jakies Lenki

znam i niestety co jedna to wieksza artystka :-) to imie ma cos w sobie :-D

mi sie marzyła Emilia... a bedzie Michał heheheheh
 
reklama
Do góry