reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

reklama
Nasza córeczka przez 2 miesiące była Leną,przez 2 tygodnie Alicją,a teraz jest Mają,i mam nadzieję ,że już tak zostanie,i tatuś nie zmieni zdania,bo to on taki niezdecydowany:-)
 
Dziewczyny może pomożecie bo dalej u nas problem z wyborem imienia ale mały wybór jest:)
Konrad, Dawid, Daniel, Fabian, Florjan, Błażej i chyba tyle:-)
Kasjan piękne imię:-)
 
Zależy od gustu :-) wybierzcie takie jakie sie Wam podoba :-) ja sie bede kierowała tym, żeby imię nie było oklepane. Podoba mi sie Tatiana i Angelika ale mąż twierdzi ze kojarzą mu sie z prostytutka i bądź tu mądra :-) eh.... Wybór imienia to na prawdę ciężka sprawa!

ewelinka mi się tatiana podobało, albo natasza a jak to powiedziałam mężowi to tylko zrobił duże oczy i powiedziałm, że żadnych ruskich imion nie będziemy nadawać naszemu dziecku :O tak samo wiesz podoba mi się np męskie igor lub borys, też fajne, ale kurcze decyzja musi razem byc podjęta :p
 
U Nas będzie Alicja :)

w57v3e3kd7gp8p0h.png
 
reklama
Do góry