reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Dzięki.
Nie mamy możliwości badań, tu się ich nie praktykuje, jeśli nie ma wad na poziomie kariotypów lub innych precedensów.
Może jedynie dowiem się czegoś z badania po fakcie.
Wiem, że lepiej teraz niż później... Początkowo myślałam sobie, że już wolałabym negatywną betę, ale z drugiej strony rzeczywiście przynajmniej mam informację, że transfer może się przyjąć.
Także mam nadzieję, że będziemy mogli próbować dalej, chociaż być może żaden z zarodków nie jest zdrowy...
musisz myśleć pozytywnie :)
tak jak piszesz nie mozecie zbadac zarodkow takze trzeba byc dobrej mysli, wierze ze nastepy transfer bedzie spelnieniem twoich marzen !
 
reklama
Hej. Wczoraj miałam inseminacje i dzisiaj źle się czuje. Ból brzucha, rozpychanie w środku i lekkie krwawienie. Jak myślicie, czy mogę napisać do kliniki o zwolnienie na 1-2 dni? :/
 
Hej. Wczoraj miałam inseminacje i dzisiaj źle się czuje. Ból brzucha, rozpychanie w środku i lekkie krwawienie. Jak myślicie, czy mogę napisać do kliniki o zwolnienie na 1-2 dni? :/
Hej, napisać zawsze możesz tym bardziej, ze po iui są zalecenia o oszczędzaniu się :)
Ja po iui tez się średnio czułam, bolał mnie brzuch i pęcherz, ale pracowałam zdalnie, więc zwolnienia nie brałam.
 
Witam, jestem tu nowa, ale potrzebuje babskiego wsparcia :))) 19.11 mialam inseminacje, przyjmuje duphaston 2x1 tabl, w srode koncza mi sie te tabletki, planowana miesiaczka wypada na 3.12, doradźcie prosze kiedy najlepiej zrobic bete? Czy duphaston powinnam brac do dnia planowanej miesiaczki czy moze skończyć opakowanie i tyle? Jak to wygladalo u Was?
 
reklama
Witam, jestem tu nowa, ale potrzebuje babskiego wsparcia :))) 19.11 mialam inseminacje, przyjmuje duphaston 2x1 tabl, w srode koncza mi sie te tabletki, planowana miesiaczka wypada na 3.12, doradźcie prosze kiedy najlepiej zrobic bete? Czy duphaston powinnam brac do dnia planowanej miesiaczki czy moze skończyć opakowanie i tyle? Jak to wygladalo u Was?
U mnie wersja była: 2 tygodnie/do miesiączki... Test kazano mi wykonać 3 dni po spóźnionym okresie (do czego nigdy nie doszło ;-))
 
Do góry