reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

ja byłam u gina raz na kontroli gdzieś w styczniu i było wszystko ok, a jutro ide drugi raz głównie zrobić cytologie.
Co do teges śmeges to dwa pierwsze razy były super i to bez żadnych żelików itp a ostatnio coś się zmieniło i już nie jest tak fajnie :no: jakoś ciasno i sucho :-(zapytam jutro na wizycie czy wszystko jest ok, może to hormony albo przez karmienie piersią hmmm sama nie wiem :sad:
 
reklama
ja jak wiecie karmiłam piersią i każdy stosunek bolał mnie tak jakbym była dziewicą, aż boje się spróbować znów, a też po cc jestem
 
Alez Wam dziewczyny wspolczuje tych przykrych odczuc. U mnie na szczescie jest odwrotnie - wrazenia zwiekszone, chociaz i przed porodem w tej akurat kwestii bylo u nas super. Ale to juz akurat zasluga mezowego talentu :-D, w tej dziedzinie mu nie moge odmowic, hehe. Tez bylam u gina raz, powiedzieli ze wszystko ok i zapisali mnie na kontrolna za rok :) I tez pod wzgledem nawilzenia nie widze wiekszych zmian. Uff, bo sie naczytalam wczesniej i mialam stresa...
W ogole to ostatnio jakas chyba sie zrobilam bardziej "potrzebujaca" jesli chodzi o przytulanki...
 
oddaj trochę tej "potrzeby" bo u mnie chyba tak hormony działają czy cuś, że 3/4 czasu ni chu chu nie mam ochoty a jak już mam to znowu D. coś wyszpąci i z bara, bara, riki tiki tak nici :cool2:
 
Witam ja też jestem po dwóch cc, ale po pierwszym to było spoko, ja i tak mam wadę więc u mnie zawsze ciężko szło, ale po drugim cc to tragedia, ciasno i sucho, ale gin mówi że to macica się obniża po porodach i dlatego może być ciasno. A mój mąż to mógłby ciągle, ale ja się nie daję bo nie chce trzeciego mieć, a nie mogę brać hormonów i spiralka mi odpada przez fałdę na szyjce.
 
reklama
Dawidowe dobre he,he a jeszcze do tego jak Wasza malutka zacznie swoje ochy i achy uskuteczniać to dopiero będzie jazda :)

cos jej bede musiała dac zeby spała 24 h i to głeboko bo moge za bardzo krzyczec no i na krócej niz 24h to ja sie nie pisze bo sie tylko rozochoce po np 10 h
 
Do góry