reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invicta- 3 weryfikacje po transferze

To może warto zrobić te badania które ja miałam ? Receptywność endometrium i biopsja ? Może masz tak samo jak ja. To ze masz progesteron 26 z krwi nic nie znaczy. U mmie tez było okej a z biopsji wyszło ze w któreś dobie spada ilość progesteronu i tyle.
Zrobię to. Ale to się tylko leczy większymi dawkami progesteronu?
 
reklama
To się podaje wtedy wlew z twojej krwi dwa dni przed transferem tzw wlew z osocza. Dodatkowo może musisz mieć podany zarodek w odpowiednim dniu. Można sprawdzić tzw okno implantacyjne czyli najbadziej dogodny czas na implantację zarodka.
 
Ja miałam tez podany ten zastrzyk i tak 1 weryfikacja :
Progesteron - 26,46
Estradiol - 2487
HCG - 26,82
2 weryfikacja
Progesteron - 20,77
Estradiol - 2533
HCG - 27,49
3 weryfikacja
Progesteron -26,25
Estradiol - 2215
HCG- 123,5

Transfer w invicta 5 dniowy zarodek 5.2.2 i tez weryfiacje .
Jaki progesteron miałyście i ile, że tak dobrze progesteron się trzymał. I ile estrofemu dopochwowo, że tak dobrze estradiol się trzymał?
 
Pół w dniu transferu i pół kilka dni przed transferem. Kazał kupić jednak całe bo mówił ze nie wiadomo czy działają po otwarciu i przechowywaniu w lodowce :)
 
Pół w dniu transferu i pół kilka dni przed transferem. Kazał kupić jednak całe bo mówił ze nie wiadomo czy działają po otwarciu i przechowywaniu w lodowce :)

Wczoraj byłam na histeroscopii wycięto polipa z szyjki macicy ok cm który musiał krwawić podczas 2 ostatnich transferów. Martwi mnie ze w jamie macicy jest kilja mikropolipó jak główki od szpilki. Pobrano wycinek na immunohistochemie czy to podłoże hormonalne czy infekcyjne. ( Hormonalne wątpie po takiel ilości progesteronu co cykl). Ale ma być wynik za 2 tyg. Czy któraś z Pań miała mikropolimy w macicy i udało się zajść w ciąże?
 
Cześć Dziewczyny,

szukałam takiego tematu w necie, ale nie znalazłam. Zakładam więc.
Jestem 4 dpt i w ubiegłą sobotę (2dpt) miałam pierwszą weryfikację:
1. HCG- 63,00
2. Progesteron- 155,8
3. Estrogen 2425
Miałam transferowane 2 świeże blastki. W dniu transferu przyjęłam 1/2 ovitrelle. Wartość HCG pewnie przekładana.
Ciekawa jestem jednak, jakie były Wasze wyniki po weryfikacjach.

Niech moc będzie z nami :)
Po jakich lekach taki wysoki progesteron udało się uzyskać?
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

szukałam takiego tematu w necie, ale nie znalazłam. Zakładam więc.
Jestem 4 dpt i w ubiegłą sobotę (2dpt) miałam pierwszą weryfikację:
1. HCG- 63,00
2. Progesteron- 155,8
3. Estrogen 2425
Miałam transferowane 2 świeże blastki. W dniu transferu przyjęłam 1/2 ovitrelle. Wartość HCG pewnie przekładana.
Ciekawa jestem jednak, jakie były Wasze wyniki po weryfikacjach.

Niech moc będzie z nami :)
Tez mnie ciekawi co brałaś że taki wysoki progesteron
 
reklama
Do góry