reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invicta- 3 weryfikacje po transferze

reklama
Wow, gratulacje! Mam nadzieję, że i mi niedługo szczęście dopisze. Jestem przed pierwszym transferem i bardzo się stresujemy, tym bardziej, że będziemy korzystać z KD. Wszystko już prawie dograne, transfer w przyszłym tygodniu… Aż nie mogę spać po nocach z tego stresu, tak bardzo bym chciała, zeby się udało!
Kiedy macie transfer ? 😊
 
W tym tygodniu już nie Spr się bety. Sprawdzałam później po 3 weryfikacji kilka razy to ładnie rosła jak był wyniki 3000 tys to była moja ostatnia. Po 1 usg doktor powidział, że nie ma sensu już robić.
Hej. Jestem ciekawa bo jestem po drugiej weryfikacji w Invicta, co będzie po tej 3 jeśli wszystko będzie ok? Co proponują? Jakiś kolejny pakiet wizyt czy to są już normalne płatne wizyty z USG w wyznaczonych dniach? Kiedy byłaś na pierwszym USG po 3 weryfikacji?
 
Jeśli wszystko jest okej to dalej rozpiszą stosowanie lekow i pewnie będzie trzeba umówić się na wizytę. Ja na 1 byłam około 5 tygodnia był widoczny tylko pęcherzyk na następna miałam przyjść za tydzień. Później kierowali mnie już do innego lekarza. Ja zapisałam się do lekarza w swoim mieście :)
 
Hej, mam 4 weryfikację, 11 dpt:

HCG- 37.4
Estriadol- 1769
Progesteron- 12,76

Dzwonił p. Doktor. Mówi, że tak niskiej bety, ale mimo wszystko dobrego przyrostu, nie można bagatelizować. Kolejna weryfikacja w sobotę (15 dpt). Ponoć biologa jest nieprzewidywalna. Jeśli HCG do soboty wzrośnie do 1000, to może nawet p. Doktor pokusi się o USG.

Co myślicie?
 
Witam, jestem tu nowa na forum. Widzę, że otrzymywałyście zastrzyk ovitrelle w dniu transferu lub 2 dni po. Ja jestem weteranką w staraniach i nigdy takiego zastrzyku nie otrzymałam. Proszę powiedzcie jakie leki otrzymywałyście przed transferem i jakiej ilości w mg i ile razy dziennie? Ja już brałam wszystko i lutinus i luteine i duphaston, cyclogest prolutex, agolutin i czasami lanzetto, czasami progynove a czasami estrofem. Nic to nie dało żaden z 9 zarodków ze mną nie został. Poradzcie, powiedzcie co brałyście. Moj lekarz rozkłada ręce
 
To zależy jaki masz problem i czemu podchodzisz do in vitro. Ja podchodzę tylko ze względów takich ze jestem nosicielką choroby i potencjalnie mogę mieć chore dziecko. Robiliśmy in vitro bo podawali mi przebadane zarodki tzw po PGD. Mimo tego ze normlanie jestem płodna 1 transfer się udał ale ciąża obumarła, później 2 ciąża biochemiczna 3 tak samo. Później miałam robione biopsje endometrium i receptywność. Wyszło mi ze w 3 dobie spada mi progesteron. Przed 4 transferem podali mi wlew z mojego osocza. Aktualnie jestem w 25 tc. Dodatkowo miałam podawane od 3 weryfikacji zastrzyki z białych krwinek acofil na to żeby organizm nie odrzucił ciąży. Po 2 nieudanym transferze miałam robione badania na zespół antyf. i poronienia nawykowe ale tutaj było wszystko okej.
 
To zależy jaki masz problem i czemu podchodzisz do in vitro. Ja podchodzę tylko ze względów takich ze jestem nosicielką choroby i potencjalnie mogę mieć chore dziecko. Robiliśmy in vitro bo podawali mi przebadane zarodki tzw po PGD. Mimo tego ze normlanie jestem płodna 1 transfer się udał ale ciąża obumarła, później 2 ciąża biochemiczna 3 tak samo. Później miałam robione biopsje endometrium i receptywność. Wyszło mi ze w 3 dobie spada mi progesteron. Przed 4 transferem podali mi wlew z mojego osocza. Aktualnie jestem w 25 tc. Dodatkowo miałam podawane od 3 weryfikacji zastrzyki z białych krwinek acofil na to żeby organizm nie odrzucił ciąży. Po 2 nieudanym transferze miałam robione badania na zespół antyf. i poronienia nawykowe ale tutaj było wszystko okej.
U mnie nie ma implantacji. Choroby żadnej nie mamy do tego zarodek z ciąży naturalnej- trofoblast został przebadany i brak choroby genetycznej. Po prostu nawet bhcg nie drgneła. Choduję max po 3 pęcherzyki z czego są od 0-2 zarodków. Dobrej klasy jeśli już są. Tylko nic z bhcg. Ostatnio brałam bardzo duże dawki progestetonu i ten w 7dpt był 26. To chyba norma. Mam pytanie czy zawsze przy transferach czy świeżych czy z mrożonych miałyście dopochwowo 3x2mg estrofemu, 3xpo 200mg luteiny? Czy inne dawki? Kiedu u waś dołożyli więcej lutein? Czy jeszcze jakieś leki? I czy dużo z was w dniu transferu miała to bhcg (ovitrelle lub pregnyl podawany?)
 
Cześć Dziewczyny,

szukałam takiego tematu w necie, ale nie znalazłam. Zakładam więc.
Jestem 4 dpt i w ubiegłą sobotę (2dpt) miałam pierwszą weryfikację:
1. HCG- 63,00
2. Progesteron- 155,8
3. Estrogen 2425
Miałam transferowane 2 świeże blastki. W dniu transferu przyjęłam 1/2 ovitrelle. Wartość HCG pewnie przekładana.
Ciekawa jestem jednak, jakie były Wasze wyniki po weryfikacjach.

Niech moc będzie z nami :)
Po jakich lekach tak wysoki progesteron?
 
reklama
To może warto zrobić te badania które ja miałam ? Receptywność endometrium i biopsja ? Może masz tak samo jak ja. To ze masz progesteron 26 z krwi nic nie znaczy. U mmie tez było okej a z biopsji wyszło ze w któreś dobie spada ilość progesteronu i tyle.
 
Do góry