reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Stacy 3dniowe zarodki maja bardzo duze szanse:))) cholera wie czemu nie pyklo, takze kibicuje Tobie z calej mocy! Ja zaczynalam od 100 puregonu. Pozniej 125:)
Z cetroide nie mam doświadczeń, ale to zapewne "hamowacz" owulacji;)
Podczytujesz watek "kto po in vitro?"

Kredko ja tylko apap extra bralam. Mam nadzieje, ze juz Ci lepiej:) Co do zmeczenia probami- jesli czujesz, ze potrzebujesz przerwy to ja zrob! Odetchnij, sa wakacje:D pogoda sprzyjajaca relaxowi,odetnij sie od tych wyliczen, przeliczen itd:) ja jednak uwazam, ze teraz masz duze szanse, bo jestes udrozniona:))trzymam kciuki:*

Aniko:*** szykuj sie wieczorem na wypracowanie :) nie ma wakacji hhahah:*
 
reklama
Dzieki dziewczyny:-*

Niebajko ja dopiero mowie ze odpoczne jak wrocimy po iui:-) wiem ze mnie tu zjedziecie ze tak gadam ale ja mysle ze mi po prostu pisane jest in vitro i czuje ze tak samo jak emenems bede sie bujac z iui a potem za pierwszym razem styknie. Ja po prostu przestaje wierzyc w sens iui bo wydaje mi sie ze w wiekszosci z nas najwiekszy problem jest z zaplodnieniem komorki a przy iui to po pierwsze wstrzelenie sie w owu po drugie jakos plemnik z jajem musza sie spotksc po drodze w poleciec razem w dol a przy jakichkolwiek zrostach i niedroznosci to i tak jest du.pa.
I prawda jest taka ze kazda zaczynajaca walke od iui wierzy ze bedzie ta ktorej sie uda ze mimo iz sie naczytala miliona historii ze ludzie tyle razy iui probowali a pozniej i tak konczylo sie to in vitro a jednak kazda sobie mysli ze tym razem w moim przypadku sie uda itd. Ja tez tak myslalam po czym okazalo sie ze kazda slomka nawet nie miala szans.. i szlak mnie trafia ze mi lekarz nie kazal zrobic droznosci wiedzac ze w moim przypadku kazda inseminacja z przylotami oplata za dawce itd to minimum 6tys zl a od listopada bede teraz 7 raz w pl. I gdybym wiedziala od poczatku ze bylam niedrozna i teraz miala 3 slomki do wykorzystania to bym moze miala wiecej wiary a ze mam tylko jedna to stres wiekszy a prawdopodobienstwo mniejsze.
Mam jakis potworny nastroj dzisiaj i wszystko widze w czarnych kolorach:-:)-:)-(
 
Kredka coz , my sie nie łudzimy tylko wierzymy ze sie uda za kazdym razem i tsk trzeba przeciez... Kurcze a moze akurat? Bo po tym zabiegu teraz masz spore szanse wlasnie jak jajowody przecmuchane.

No prawda to jest bo mi na wizycie tydien temu moja polska ginekolog co zna mnie 14 lat ze widac ze problem lezal w samym technicznym zapłodnieniu a nie e utrzymaniu bo tu wszystko super,zadne leki nic nie biore i jest git wiec ja jestem zadowolona :)

Kredeczko przerwa jest nawet baaaaardzo wskazana! Ja zrobiłam identycznie, ostatnia IUI w czerwcu pozniej wakacje odchudzanie i po nowym toku do ivf podeszliśmy :) trzymam kciuki!!
 
Emenems ja jakos czuje ze mi pisana Twoja droga.. tak czy siak iui bedzie zebym sobie nie miala nic do zarzucenia.
Smieszne jest to ze na samym poczatku dziwilam sie jak to lekarze mowia ze 6 iui i wiecej nie ma sensu. Teraz to mysle ze 6 to strata czasu. Gdybym byla w pl to nie "bawilabym" sie w iui tylko od razu in vitro bym szla. No ale zycie nas uczy caly czas. Mnie chyba przede wszystkim ostatnio nauczylo pokory.
 
Niebajko chyba prawidłowa beta? ;-) tak to jest hamowacz owulacji. Czytam ale jakoś nie mogę sie wdrożyć, chociaż próbowałam. Tu jest mi lepiej :-)

Kredko z perspektywy czasu wiem, że te moje 6 IUI było bez sensu. Człowiek ma nadzieję ale trzeba było powiedzieć dość, bo koszty sa duże a rezultatu brak. :-( a ty teraz masz naprawdę duże szanse, wszystko drozne.
 
Stacy no wlasnie widzisz po sobie z tymi iui... no niby powinno byc jeszcze drozne qle moj gin powiedzial ze moze bardzo szybko z powrotem zarosnac wiec noe do konca wiem jak rozumiec "szybko"
 
reklama
Kredko u mnie operacyjnie usuwali zrosty i rozplatywali jajowod i dr ktory mnie operowal mowil ze mam pare miesięcy na zajscie w ciążę... nie wiem jak to sie ma do przepychanua poprzez hsg..

Co do iui to za granica coraz częściej sie od niej odchodzi... za mala skutecznosc, za duże obciążenie psychiczne i strata czasu... ale sa dziewczyny ktorym sie udaje;) i nieraz za 1 razem :) wiec... taki to temat. .

Jade na biegu do dentysty:*
Bede wieczorem;*
 
Do góry