reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Patu$ka no niestety dużo, a w ostatnich miesiącach dopadł nas mały kryzys finansowy, mam nadzieję że chwilowy, także jak jest możliwośc na NFZ to czemu nie:)
 
reklama
kwiatku tak by bylo najlepiej.. ale chyba nowe staraczki nie sa gotowe na takie przyjaznie forumowe...
tez juz bez komentarza bo troche sie usmialam :)
dobrze ze sa tu jszcze normalne dziewczyny :)
 
Ja dziewczyno nie uzylam ani jednego obrazajacego Cię zdania.
Umiesz czytać? Gdzie był sarkazm z Twojej patologii ciazy? Pisalas o tej pieprzonej aktywności w czasie ciazy, a ja Ci napisałam, ze Ciebie nie dotyczyła, ze dla Ciebie to teoria. Czy to jest nieprawda?
I przypomnę, ze to Ty kazalas mi polozyc sie pod kocyk, uzylam Twojego argumentu.

Jak na razie to Ty napisalas, ze jestem wredna baba, sarkastyczna, zlosliwa i ze będziesz sie śmiała jak bede na patologii ciazy.
Wiec jeżeli chcesz mi cos napisać albo używaj racjonalnych argumentów albo zmilcz.
Ta dyskusja jest i tak dla mnie zenujaca, tym bardziej, ze nie szanuje oczu koleżanek.
Przepraszam więc dziewczyny, za żenujący poziom, ale mnie tez czasami puszczają nerwy. Nie nawidze głupoty, chamstwa i przekrecania faktów.
Przepraszam więc, ze sama przekroczylam swój dopuszczalny poziom.
 
ja miałam robione hormony tylko tsh i prolaktynę i wszystko w normie to tez będę musiała brać duphaston??? jesli pomoże w zajściu w ciąże to mogę go brać :tak: ale nie jestem zorientowana w tym temacie :-(
 
Dziewczyny czy po IUI są podawane jakieś leki?? bo mi gin. w klinice tam gdzie mam mieć zabieg mówił tylko o zastrzyku i obserwacji pęcherzyków a po zastrzyku IUI

Bierze się progesteron jak tu już dziewczyny napisały. Ja biorę luteinę podjęzykową, nie tylko dopochwową się przepisuje.

U mnie też są wszystkie wyniki super, bo u nas kłopot leży po męskiej stronie, ale i tak biorę 200 mg dziennie progesteronu bo to ma ułatwić zagnieżdżenie się zarodka. Zatem bierz i się nie martw - to wszystko mądrzy ludzie wymyślili :)
 
Pole koniec tematu... zaczelas sama od pukania się w czoło wiec odpisalam., a dalej to sama polecialas wiec nie zgrywaj takiej biednej dziewczynki teraz bo ton twoich wypowiedzi jest dosyc oczywisty...zwlaszcza z tym brzuchem.. i wcale nie chodzilo o to dla mnie teoria.. i caly czas tylko o poziomie piszesz co mnie juz wyprowadzilo z rownowagi... jak cos chcesz napisac pisz na priv.. powinnas tak od poczatku robic... a nie teraz wielce przepraszac.
 
Patu$ka jesli to nie problem,to jaki nowotwór miał Twój teść, ze nawet chemii nie doczekał? To juz brzmi bardzo okrutnie albo choroba była tak zaawansowana:(
Bylam kiedyś wolontariuszem na onkologii dziecięcej, jak koleżance zmarł roczny synek na nowotwór. Właściwie to juz było hospicjum.
Czytalam blog Chustki. A czytałas blog(poleciła mi go Ysia z forum) dziewczyny, o której było niedawno głośno, bo jej kolega wylicytowal swój czas na Allegro, zeby jej pomoc. Dobrze napisany, optymizm i tragizm w jednym. Zapomniałam tylko jak sie nazywa:(
Onkologie tez juz tu zostawiam w spokoju, bo to za bardzo obciążających temat, zwłaszcza jak ktoś nie musiał sie z tym w życiu zmagać.
 
Asita ja miałam w poniedziałek IUI i od dzisiaj mam brać luteinę dopochwową i duphaston też. oprócz tego mam jeszcze inne leki, ale to ze względu na przeciwciała.
 
Blonko nie Ciebie przepraszalam, a dziewczyny, bo raczej nie wdaje sie w żenujące dyskusje.
Nie ucz mnie niczego, bo zglupieje.
I nie mam przyjemności pisać do Ciebie na prv, bo zrozumiałam, ze faktycznie inny poziom reprezentujemy.
Prosze więc juz nie pisz do mnie, bo ja juz nie odpiszę.
 
reklama
Pole wyslalam ci priv. Zeby tu nie pisac o czyms takim.

Wlasnie slyszalam ze po IUI czesciej daja dupka,ale dlaczego nie wiem. Moze lepszy od luteiny

Ennie wlasnie te pieniadze dlaczego one zawsze sa najwiekszym problemem. A koszt INV nawet do 10 tys. I skad tyle brac od razu. Dobrze ze zaczyna sie dofinansowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry