reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jajnik zrośnięty z macica

Dołączył(a)
21 Listopad 2023
Postów
7
Byłam dziś na USG, lekarz podczas badania stwierdził, że ciężko dojrzeć lewy jajnik, że może jest schowany za macica bo tak się zdarza. Po chwili jednak stwierdził, że jajnik prawdopodobnie jest zrośnięty z macica , ponieważ nie rusza się. Dopytywał czy miałam podejrzenie endometriozy kiedyś. Czy któraś z Was miała taki przypadek? Czy konieczne są dalsze badania? Lekarz wykonujący USG stwierdził że skoro mam regularne miesiączki i prawy jajnik jest ok - widać było dominujący pęcherz, to w moim przypadku nie mam się czym przejmować.
A ja zaczęłam się poważnie zastanawiać nad tym czy nie mam endometriozy :( mam problem z bólami krzyża - myślałam że to od noszenia dziecka. Pobolewa mnie ostatnio lewy jajnik- myślałam że to z niego będzie owu .. ale to prawy ma dominujący pęcherzyk :( czy możliwe jest że taki zrost nie przeszkadza w zajściu w ciążę ?
 
reklama
Skoro masz już dziecko, to chyba nie przeszkadza? Może trzeba zrobić usg na bardziej dokładnym sprzecie?
 
Do góry