reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak i kiedy kakao?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez justynka1, 28 Styczeń 2008.

1. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

Mój Antosio kończy roczek i wiem,że mogę zacząć już podawać mu kakao.I tu moje pytanie: jak? Tzn.czy mam mu je zrobić na mleku Nan,czyli takim jakie pije?I ile na początek?:rofl2:

2. extasy102

extasy102 młoda mama ale dużo wie:)

Witam. Nie wiem jak jest w POlsce ale u nas(Niemcy) jest w sklepach kakao dla maluszków od 1 roczku. Takie w kartonikach- zwykłe też mu podaje z normalnego mleka 3,5 % z 3 łyżeczkami kakao i troszke cukru. Mały to uwielbia :-)

3. reklama
  4. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

u nas tez sa takie mleka,ale ja wole dac mu na "nanie".cos wymysle.dzieki:-)

5. miecia

miecia New Member

Czytałam, że krowie mleko najlepiej podawać dopiero od 2-3 roku życia. Bardzo alergizuje...

6. doveinred

doveinred my little precious...

Ponawiam pytanie drogie mamusie.

Moj synek jest jeszcze maly ale nie zabardzo sie orientuje od kiedy mozna podawac. Barnim juz prawie wogole nie chce mleka wieczorem, a 2 razy dziennie rano 150ml i potem kaszka ze 150ml mleka to troche za malo jak na takiego szkraba.

Od kiedy mozna podawac kakalko? moze to by bardziej zaciagnal niz samo mleko? i jak tak to jakie najlepiej urzyc.

7. kerna

kerna http://www.lauraziobro.pl

z tego co ja się orientuję to rocznemu dziecku można spróbować podać kakao. Jest bardzo silnym alegenem i może podrażnić śluzówkę przewodu pokarmowego. Ja michałwoi do mleka dosypałam dosłownie odrobinkę do mleka takiego zwykłego nie słodzonego kakao. Ale miał ponad rok:tak: Zaleca sięteż nie podawać go częściej niż 2-3 razy w tygodniu.

8. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Powyżej roku :tak: Ja swojej kupowałam kaszkę mleczno ryżową z kakao :tak:

9. doveinred

Dzieki.
    To mozna dopiero powyzej roku, troche kicha ale coz trzeba poczekac;-) o ile nie przestanie pic mleka-ha ha

10. reklama
  11. kerna

kerna http://www.lauraziobro.pl

to może mleko mu zmieszaj z czymś..nie wiem sokiem..........:confused:Zawsze możesz dosypywać mu troszkę ryżowej żeby było rzadkie ale o smaku....:tak:

12. doveinred

Juz probowalam z dosypywaniem kaszek i tez nic nie dalo, tez nie chcial pic. Jak on juz widzi butelke wieczorkiem to juz ucieka i odrazu potrafi sie sam slicznie bawic:-D
    Moze zamiast mleka dam mu kaszki?zobacze....

Poleć forum