reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
Witam
Potrzebuję dokupic uchwyty do kojca........
Mój synek polamał........a kojec pożyczony :(
Może ktoś wie gdzie je mogę dostać?
Sklejanie nic nie dało
Z góry dziękuję za odpowiedź
 
misia- u mnie bylo to samo..kazde wyjscie na zewnatrz-makabra!!ja zobaczyl, ze trzymam czapke w rekach i sie zblizam wrzask nie z tej ziemi....ale stwierdzilam,ze sie nie poddam:-)tak jak gosia dawalam mu pieluszke tetrowa do wozka albo bralam go na rece,wychodzilam z nim,maz szedl z pustym wozkiem za nami a po jakis 10 min.takiego spaceru odkladalam go do wozka- prawie zawsze dzialalo...pomagalo rowniez skladanie budki tak aby mogl widziec co sie dzieje dookola...ale sa dzieciaczki,ktorym przeszkadza to nieznane ,,dookola''wiec nalezy ograniczyc im widoki...musisz wyprobowac... na pocieszenie dodam,ze to mija ok.3 miesiaca:tak:
 
Dziewczyny,a ja mam pytanie z innej beczki..moj synek jak spi i przewraca sie z boku na bok,bez przerwy ,,zagina''sobie uszka..nie wiem czy to dobre słowo ale mysle,ze wiecie o co chodzi...jak tak dalej pojdzie bedzie mial w przyszlosci mega- odstajace-nie jestem w stanie tego kontrolowac np.w nocy...macie jakies sposoby,zeby sobie z tym poradzic?opaska raczej nie wchodzi w rachube...
Czym najlepiej usunac plamy z marchewki?a moze to nieusuwalne??
 
POSIADAM NASTĘPUJĄCE PORADNIKI:
1. OD POCZĘCIA DO NARODZIN
2. PIERWSZY ROK Z ŻYCIA DZIECKA
3. JĘZYK NIEMOWLĄT (PDF)
4. JĘZYK DWULATKA (PDF)
5. UŚNIJ WRESZCIE (PDF)
6. BABYCOOK - KSIĄŻKA KUCHARSKA DLA NIEMOWLĄT
7. "ZDROWIE DZIECKA - MASAŻ"
8. WYCHOWANIE BEZ PORAŻEK (T.GORDON)

Dla niecierpliwych podaje adres strony http://www.4shared.com/account/home.jsp

JEZELI KTOS JEST ZAINTERESOWANY PROSZE PODAWAC
NR e-mail
PROSZE O PRZESLANIE NR 2-8 NA EMAIL ana0721@tlen.pl

DZIEKUJE
 
reklama
Do góry