reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak otworzyć przedszkole?

Oj, nie chciałabym posłać dziecka do tego przedszkola, skoro szukacie odpowiedzi na jakimś forum... Trzeba się na tym znać, a nie zakładać przedszkole, aby tylko na tym zarabiać.

Zgadzam się z Tobą.
Niestety mnóstwo powstaje takich klubów maluszka, gdzie ludzie je prowadzący nie mają o tej trudnej sztuce pojęcia. Straszne to jest :baffled:

Nooo prawie popłakałam się ze śmiechu....... gratuluję świetnego podejcia do spraw, o których jak widać nie macie zielonego pojecia :sorry:

katjax życzę powodzenia :tak::tak::tak:
 
reklama
Witam,

prowadzę od września przedszkole na Bronowicach w Krakowie, jednakże życie robi różne niespodzianki i musimy się z żoną wyprowadzić, dlatego też chcemy sprzedać naszą placówkę razem z prawem do logo, nazwy i strony www. Jeśli ktoś z was jest zainteresowany to bardzo proszę o kontakt mailowy: l.glogowski@yahoo.com. Nie śledzę wątków na forum na bieżąco, dlatego proszę o kontakt wyłącznie mailowy.
 
Nooo prawie popłakałam się ze śmiechu....... gratuluję świetnego podejcia do spraw, o których jak widać nie macie zielonego pojecia :sorry:

katjax życzę powodzenia :tak::tak::tak:

Wyobraź sobie, że mam pojęcie o tym, co wcześniej napisałam!!!
Mam za sobą ponad 6 lat pracy na stanowisku nauczyciela i dyrektora prywatnego przedszkola i szkoły podst. i doskonale wiem, jak klub maluszka funkjconować powinien. Niestety rzeczywistość baaardzo często mija się z moimi oczekiwaniami.
Życzę Ci obyś nigdy nie musiała zderzyć się z placówkami, które radykalnie zmienią Twoje spojrzenie na tę kwestię i szybciutko sprowadzą Cię na ziemię.
 
Nie widze niczego złego w szukaniu informacji w różnych źródłach, wiadomo życie potem pewnie sprawy weryfikuje...Niektóre wypowiedzi, są wg mnie przesadzone.

Ja również życze powodzenia.
 
A ja się podepnę pod temat i zapytam o taką, rzecz:

czy mamy tu obecne chciały by posłać swoją pociechę do przedszkola w którym są zwierzęta no koty, psy pod okiem fachowych treserów, w którym dzieci uczą się odpowiedzialności - dbają, karmią, sprzątają. A poza tym same uczą się "pracy" przy sobie, tj. robią śniadania, nalewają napoje. I nie mam na myśli bynajmniej tego, że dziecko dostaje ostry nóż i kroi sobie bułkę czy coś podobnego.

Jestem przyszłą mamą - luty 2011 r. i nie wiem jakie ludzie mają podejście do tematu - zwierze vs. dziecko, sama mam hodowlę psów stąd moje zapytanie. :)

Pozdrawiam
 
Witam,
Prowadzę firmę, która pomaga w zakładaniu prywatnych przedszkoli, żłobków, klubów malucha i innych placówek opieki nad dziećmi. Prowadziłam przez dwa lata, klub malucha i punkt przedszkolny. Obie placówki odsprzedałam, gdy z przyczyn osobistych nie mogłam ich już dalej prowadzić. Dysponuję dużą wiedzą na temat przepisów oraz doświadczeniem. Prowadzę jednorazowe konsultacje, podczas których udzielam informacji jakie są możliwe formy działalności, czym się one od siebie różnią teoretycznie i w praktyce, jak założyć daną placówkę, jakie wymagania stawia sanepid, straż pożarna, inspektor budowlany, jak wybrać odpowiedni lokal, i wiele innych. Koszt takiej jednorazowej konsultacji 300 zł. Organizuję również całe placówki, wyszukuję odpowiedni lokal, załatwiam wszystkie formalności, rekrutuję pracowników. Szczegółowy zakres usług ustalam z klientem przed podpisaniem umowy. Koszt placówki gotowej do otworzenia 25 000.
Kontakt: Dominika Chylińska 508 035 168
 
Serdecznie polecam "Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej" Oficyny Wydawniczej MM.
Sama korzystam i wiem, że to naprawdę wiele istotnych informacji zwłaszcza, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju dokumentację, akty prawne, itp.


Gydbyście chcieli Państwo skorzystać to więcej informacji na stronie Wydawnictwa Niezb�dnik Dyrektora Plac�wki Niepublicznej
 
reklama
To, że ludzie szukają informacji na takich forach jak to, tylko dobrze o nich świadczy. Aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia trzeba przygotować się jak najlepiej. Z czasem może się okazać, że nawet drobne sugestie, zapamiętane z rozmów, bądź jakichś docinek będą miały kluczowe znaczenie, jeśli zostaną zapamiętane, przemyślane i zastosowane.

Bądź, co bądź życzę powodzenia w przedsięwzięciu
wink2.gif
 
Do góry