reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pozbawic ojce dziecka praw rodzicielskich kiedy ja z synem mieszkam za granica

Dołączył(a)
13 Sierpień 2013
Postów
1
Moj syn ma juz 9 lat ,kiedy rozstalam sie z jego ojcem mial 3 latka dodam jeszcze ze niebylismy maluzenstem.Od mometu rostania ojciec dziecka nie interesuje sie jego losem .Choc nigdy nie zlozylam wniosku o alimety to kilku krotnie prosilam zeby choc jemu cos kupil ,bez efektow.Kiedy sym mial 4 latka zwiazalam sie z innyn mezszczyzna i z tego zwiazku mam 2-go syna ,ojciec dziecka tez ma droga rodzine a i przedemna mial kobiete z ktora mial dziecko i tym dzieckiem tez sie nie interesuje .W ciazy z drugim dzieckiem wyjechalam do Francji i wyszlam zamaz i odkiedy urodzilam starszy syn mowi do mojego meza tato .Do polski jezdzilam czesto na poczatku to i cztery ,piec razy w roku za kazdym razem dzwonilam do bylego i informowalam jego ze przyjechalismy i czy spotka sie z synem ,bywalo ze prawie sie prosilam o katakt ale on obiecywal ze jego gdzies zabiaze a potem nieodbieral tel.a syn czekal na niego i plakal.Dzis niema juz zadnych wiezi niemdzy nimi gdyz niewidzieli sie od 5 -ciu lat i syn jego nie pamieta,jak przyjezdzamy do polski to on zawsze wie bo ja mam katakt z jego rodzina ale niechce sie widziec z synem.Syn ma klopoty z wyjazdami na wycieczki i zgropowania pilki noznej ,ktora jest jego wielka pasja itp... gdyz wymagana jest zgoda obojga rodzicow ,a z racji tego ze ojciec dziecka przebywa czesto w zk lub zakladzie odwykowym na przemian niemam mozliwosci szybkiego kontaktu.Obawiam sie sytuacji gdy zajdzie potrzeba szybkiego zdecydowania o sprawach istotnych dla dziecka chocby kwestiach zdrowotnych w ktorych ze wzgladu na problem zdobycia zgody ojca moglo by ucierpiec dobro,a moze i zdrowie dziecka . Moje pytanie to Czy moge zlozyc wniosek we francji i gdzie,do polski niemam mozliwosci finansowych by jezdzic na sprawy czy mam szanse pozbawic jego wladzy rodzicielskiej skoro i tak jej nie wykonuje a syn niewie o jego istnieniu jakby wynazal to z pamieci .
Dodam jeszcze ze zalezy mi na szybkiej zmianie nazwiska syna .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry