reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

reklama
My dziś po bilansie. Mój pulpecik ostatnio przybrał całkiem sporo :szok:
W książeczkę nam wpisała lekarka:
waga - 14,5 kg
wzrost - 91,5 cm
Lekarka nie wpisała nam centyli, ale sprawdziłam na stronce i jest ze wzrostem i wagą na 90 centylu.
Oli ma rewelacyjna wage i wzrost :tak: Jenni przyniej to myszka:tak:
 
Kasiad Oli niewiele więcej waży niż Emilka wiec jak dla mnie idealnie choć moja brzuszek dostała ale nie uważam że Oli powinna ważyć mniej :sorry2:;-)
 
Niestety Maja po choróbkach, ostatnia w niedzielę miała wirusa żołądkowego, waży 10,600. Walczę jak lwica o każdy jej gram.
Kasiad, Madzia była taka duża w wieku 2 lat i teraz są tego efekty. W Galerii są jej zdjęcia. Nie ma sladu po brzuszku. Ma talię, której pozazdrościłaby jej Barbie. Niestety Maja chyba nie ma szans dogonić siostry. zdecydowanie wolałabym, zeby wyglądała i wazyła tyle co Madzia, czy Oliwka.
 
reklama
my po wczorajszym bilansie waga 14 kg
wzrost 87 ale wydaje mi sie ze troche wiecej ma ale uciekała nie dała sie dokładnie zmierzyc pielegniarce
 
Do góry