reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

reklama
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:To moja Majeczka ze swoim 10,700 wyglądałaby jak rok młodsza.
Gratuluję takiej dużej dziewszynki.

Nie martw sie,niektóre dzieci to takie drobinki z natury.
A Milenka duża dziewczynka,ju ma zdjęciu zauważyłam,że wygląda na starszą.:tak:
 
Emilka od ostatniego pomiaru (niecały miesiąc temu) urosła gdzieś niecały centymetr wiec ja się nie dziwie że Sarcia tak ci rośnie :-D
 
Emilka od ostatniego pomiaru (niecały miesiąc temu) urosła gdzieś niecały centymetr wiec ja się nie dziwie że Sarcia tak ci rośnie :-D
albo zle ja mierza w przychodni:baffled:(tamten pomiar u endokrynologa był)
ale emi była delikatnie nizsza od sarci:confused: a piszesz ze ma 92 wiec pewnie dobrze mierze 94
e tam juz mnie to przestaje dziwic choc smuci:ninja2:przekichane bedzie miała i tyle:zawstydzona/y:;-)
 
no odrobinke Emilka jest niższa teraz ma niecałe 93cm ale jak ją zmierzą na bilansie to napisze bo zawsze przy futrynie ją mierze ;-)
 
reklama
Agusia, Ty jesteś wysoka, więc Sarcia może być za Tobą.
Z moich starszych dzieciaków to chłopaki są dość wysocy (Damian 183 i Patryk 187 cm) a Paulina niska - 165 cm. Ciekawe jaka będzie Oliwka.
 
Do góry