reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

dzis bylismy na badaniu lekarskim przed rozpoczeciem przedszkola i Lusia niestety nie dala sie ani zmierzyc ani zwazyc....:-:)-:)-(
ale jej prawie 8 mcy mlodsza kolezanka z ktora Laila jest rowna wzrostem ma 83cm wiec wierze ze I Lusiek nie ma 80cm tylko 83cm...he he walcze o kazdy cm...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzis bylismy na badaniu lekarskim przed rozpoczeciem przedszkola i Lusia niestety nie dala sie ani zmierzyc ani zwazyc....:-:)-:)-(
ale jej prawie 8 mcy mlodsza kolezanka z ktora Laila jest rowna wzrostem ma 83cm wiec wierze ze I Lusiek nie ma 80cm tylko 83cm...he he walcze o kazdy cm...
Oj Susu, znam to. Mam opsesję ważenia i mierzenia jej prawie codziennie. Niestety można popaść w depresję patrząc na wyniki.:-(
 
Kuba po bilansie:
wzrost 89 cm.
waga 12,5 kilo
Reszta prawidłowa.
Zagadywał Panią,więc było zabawnie.Powiedział ładnie "dodidzenia,pyjde juto":-D
 
ktos jeszcze ?
zmierzyłam ja własnie i ma tez 94:rofl2:tez mierzyłam 3 razy nadal nie chce mi sie wierzyc ,ze az tyle:baffled::rofl2:;-) chyba odstawie jej drozdze;-):rofl2:

Ja jeszcze nie byłam na bilansie:-p;-)
na pewno sie pochwalimy co i jak ,ale to dopiero w marcu:tak:
Teraz tylko podczytujemy:-)
 
Zapomnialam ostatnio napisac ze bylysmy na bilansie.....
Julcia wazy 1170
mierzy 85
Powiedziano mi ze jest troszke za mala i za CHUDA:baffled::confused:<:-D> na swoj wiek.....
wedlug centyli wypada na 25 a norma podobno na 50....
Ale mam sie nie marwic......:sorry2:
 
Myślę, że lekarz mówiąc, że Julcia jest za chuda, miał na myśli wagę na 25 centylu. No, ale przecież wzrostem też jest na niższym centylu, więc spoko, jest akurat. Z drugiej strony pyzulką Julcia też chyba nie jest, sprawia takie wrażenie, bo ma okrągły kształt buźki, ogólnie to mi się wydaje, że jest w sam raz :tak:
 
reklama
Myślę, że lekarz mówiąc, że Julcia jest za chuda, miał na myśli wagę na 25 centylu. No, ale przecież wzrostem też jest na niższym centylu, więc spoko, jest akurat. Z drugiej strony pyzulką Julcia też chyba nie jest, sprawia takie wrażenie, bo ma okrągły kształt buźki, ogólnie to mi się wydaje, że jest w sam raz :tak:

Uważam tak samo:tak: Nie masz się czym martwić Nuśka;-) Julcia jest proporcjonalna wzrostem do wagi:-)
 
Do góry