reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

dziewczynki, dziękuję Wam bardzo...ale trochę wyszło na to, że się przechwalamy:sorry2::sorry2::sorry2: ale jakoś tak się zebrałam w sobie i w końcu napisałam...
 
reklama
Kwiateczek Kondzio to wulkan energii
dokladnie...:tak::tak:

panna migotka maly wrzuca klocki do zyrafy ale wkurza sie jak mocno nacisnie klockiem ona sie przewroci i po zabawie juz leci co innego najlepsza zabawa to wywalanie z szafek i zakladanie misek i durszlakow
wczoraj maly sie puscil i poszedl do M a ja niewidzialam :wściekła/y:

nauczyl sie wchodzic na lozko i fotele ale najlepsze ze M za kazdy razem obkrecal go ze pupa sie schodzi i on sie tak nauczyl i sam schodzi :tak::tak: mam juz aparat to nagram dzis :-)
 
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=muCcTcvJvWg&feature=channel_page"]YouTube - S7301966[/ame]
nie pamietam czy pokazywalam czy cos bylo ze niechcialo isc to bylo dawno napewno z trzy mc temu ale lubie ten filmik heh
 
dziewczynki, dziękuję Wam bardzo...ale trochę wyszło na to, że się przechwalamy
po to jest ten wątek, żeby się przechwalać :-)
nauczyl sie wchodzic na lozko i fotele ale najlepsze ze M za kazdy razem obkrecal go ze pupa sie schodzi i on sie tak nauczyl i sam schodzi :tak::tak: mam juz aparat to nagram dzis :-)
Ja próbuję małą też nauczyć schodzić tyłem, ale za pierona nie chce. Głową w dół jest najfajniej, więc trzeba strasznie uważać, bo szybka jest niesamowicie.

Ja się pochwalę, że mała wstaje już bez podpierania :-) Moja mała zdolniacha :-)
 
A my od wczoraj stawiamy już pierwsze kroczki :-):-):-)
Tak po kilka - po cztery, dzisiaj udało się siedem! :-D
No i dzisiaj udało jej się tez bez przytrzymywania obrócić na stojąco o 180st. :blink:

Strasznie sie to Nikoli podoba - piszczy strasznie jak już pacnie dupskiem po tych kilku kroczkach :-D
 
Alez zdolniachy te nasze dzieciaczki,wielkie brawa ! :-)
U nas nie widac na razie prob samodzielnego chodzenia,jestesmy na etapie chodzenia przy meblach,scianach :-)
 
reklama
brawa dla wszystkich maluszków!!! :tak:
u nas do pierwszych kroczków raczej daleko,narazie pozostajemy przy okrążaniu ławy:-)
ale Natanek już ładnie robi papa i kosi kosi,przesyła buziaki tylko nie używa do tego rączki:eek:,najlepiej mu wychodzą buziaczki i zabawa w indianina:-D
no i coraz więcej gada po swojemu,nieraz wygląda to jakby przeprowadzał poważną rozmowę:-D:-D:-D
ciekawe co jeszcze wymyślą mali odkrywcy:happy:
 
Do góry